2733
2739
عنوان

بنظرتون چند روز ديگه صبر كنيم تا مسنجرا وصل بشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29 بازدید | 57 پست
سارا جان خدا از دهنت بشنوه ما برای سرگرمی و اینا نیاز داریم البته خودم رو میگم ولی خیلی ها نونش ...

اره والا خیلی ها کسب و کارشونه منم واقعا امیدوارم طولانی تر نشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فدات  درگیر بچه داری و کولیکو. . . اره شکر خدا خوبن😍خودت چطوری

ممنونم 

ببوس نی نی هاتو💋💋💋💋

من به دخترم برا کولیک پدی لاکت میدادم  شبا ساعت ۱ دل دردش شروع میشد من ۱۲ و نیم قطره میدادم راحت می خوابید 

راستی تاپیک گردن گرفتن هم دیدم  

گردن گرفتن بین ۲ تا ۵ ماهگیه 

نگران نباش 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
ممنونم  ببوس نی نی هاتو💋💋💋💋 من به دخترم برا کولیک پدی لاکت میدادم  شبا ساعت ۱ دل درد ...

الهی دورت بگردم

خدا دخترتنس برات نگهداره😍😍😍

الان دارم موهامو مش میکنم تو خونه

بچه ها دارن گریه میکنن بابامینا روانی شدن😂😂

2728
الهی دورت بگردم خدا دخترتنس برات نگهداره😍😍😍 الان دارم موهامو مش میکنم تو خونه بچه ها دارن گریه ...

ممنونم ❤❤همچنین  خدا حفظ کنه نی نی های شمارو

)ان شاالله همیشه سالم و شاد باشی⚘

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
فدات بشم من😍😍😍 بارداری ب سلامتی؟تیکر زدی

بله . بچه دوم ان شاالله 😍

2738

اینترنت بانکا و کارگذاریا و اداره ها که همش وصل هست. یه گوگل هم وصل میکنن. 

کاری هم به حال مردم ندارن مجازی هم معلوم نیست کی وصل بشه. 

خدا جون حواست به نی نیم باشه. واسه نی نی تو راهیم یه صلوات میفرستین
ای جانم😍😍😍😍😍😍😍مبارک باشه

ممنون سلامت باشید  ❤⚘