2733
2734
عنوان

یک ملیون پولم گم شده

52 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها😭😭😭😭😭 بیاین دلداری بدین منو😢😢 چهارشنبه هفته پیش از یه فروشگاهی تو استان گلستان دوتا پالتو سفارش دادم اوناهم همون موقع برام پست کردن و کد رهگیری بهم دادن..... شنبه باید ب دستم میرسید اما هنوز نرسیده هرچی ام  از طریق اداره پست پیگیری میکنم میگن مرسوله شما گم شده و تا یک ماه آینده به شما خبر میدم. میدونم دیگه به دستم نمیرسن😭😭😭 واقعا ناراحتم. چرا هیچکس مسئولیت هیچ چیزو قبول نمیکنه؟

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@

خوب چرا حضوری نمیخرید؟ من جرات خرید اینجوری رو ندارم

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

تواین گیرداد اوضاع اشفته مجبور بودی سفارش بدی اتفاقان من خاستم چیری سفارش بدم شوهرم‌گفت الان موقعش نیست عزیزم میبینی دارن مردم میچاپند گم شد چی

خدا به منم بده چیزی ازخداییت‌کم نمیشه 
ای بابا  اگه محصولت بیمه بوده خسارتش رو میدن بیمه کرده بودی؟ همونجا موقع پست یه مبلغی ازت به ...

اره بیمه بود! گفتن یک ماه دیگه هزینشو بهم میدن البته بعید میدونم

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
دوباره میفرستن برات

فروشگاه مقصر نیست که دوباره بفرسته. اونا به اداره پست تحویل دادن معلوم نیست پست چه بلایی سرش آورده

تواین گیرداد اوضاع اشفته مجبور بودی سفارش بدی اتفاقان من خاستم چیری سفارش بدم شوهرم‌گفت الان موقعش ن ...

هنوز آشوبا شروع نشده بود! من چهارشنبه سفارش دادم و جمعه اعلام کردن بنزین گرون شده... چطور پیش بینی میکردم عزیزم؟

یا صبر کن یا خودت پیگیری کن

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
هنوز آشوبا شروع نشده بود! من چهارشنبه سفارش دادم و جمعه اعلام کردن بنزین گرون شده... چطور پیش بینی م ...

چقدر بد کوفتشون بشه ای شالله دزدی میکنن 

خدا به منم بده چیزی ازخداییت‌کم نمیشه 
2706