2737
2734

دوسته مامانم خستم کرد ازبس پزه دخترشو داد دختره فوق لیسانسه یه مدت تو یه شرکت کار میکرد هی میومد پیش من میگفت دخترم اونجا رعییسه بعد دوسال انداختنش بیرون الان رفته دستگاه لیزر خریده لیزر میکنه حالا شروع کرده پزه اینو میده من خودم تو راهو شهرسازی دوروز درهفته پروژه ای کار میکنم ولی به کسی نگفتم چون خوشم نمیاد هربار گفتم اخرش اومدم بیرون جور نشد اینم فکر کرده من بیکارم میخواد بسوزنتم منم امروز ریدم بهش گفتم دیگه پشم زدنو ادم با سیکلم انجام میده نیاز به مدرک دانشگاهی نیست تااین باشه دهنه گشادشو ببنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب گفتی😂

فقط 46 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2731
2740

جالب نبود حرفت کلا آدمایی ک تو خالی ترن بیشتر اهل ادعا هستن تو نمی‌خواد بخاطرشون بددهنی کنی 

من تو مدرسه نمونه درس خوندم رتبه های آزمونهای کشوریم دو رقمی بود هیچی نگفتم 

ولی طرف بچش با معدل ۱۷ هست هی میگه خیلی درس خونه فلان کلاس می‌ره اینجوره اونو بلده اینو بلده کلا دیدم هر چی تو خالی ترن بیشتر از خودشون تعریف میکنن تو موقعیت اجتماعی خوبی داری بخاطر بقیع شخصیتت رو پایین نیار

دمم گرمه ینی 😂😂😂

اسمتم خیلی خوبه😂

عالی دمت گرممم😂

فقط 46 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز