2733
2739
عنوان

مشهدیا راهنمایی کنید خیلیییییی مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 18 بازدید | 22 پست
قيمتا ديگه الان همه جا گرونه لباس ميخواي برو پاساژاي ١٧شهريور پروما سجادم پاساژ زياد داره پاساژ فردو ...

ممنون از راهنماییت خواهری میشه لطف کنی بگی کدوماش سرپوشیده ست و تا ۱۲شب بازه که من بپوشم برم الان

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
من مشهدي نيستم اما پاساژ ارمتياژ خوبه تازه تاسيسه خيلي چيزاي خوب توش پيدا ميشه

اسمش ارتیماژه؟نمیدونین تا چند بازه؟سرپوشیده ست؟

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از راهنماییت گلم.سرپرشیده ست؟تا ساعت چند بازه؟

اره سرپوشیده است خیلی خیلی بزرگه اونجا چند ساعت زمان میبره دور بزنی واسه بچه هم بهت از این ماشین ها اجاره میدن نمیدونم تا چند باز باشه اما بازار شلوغیه بعید میدونم زود تعطیل بشه بزن رو اسنپ بازار فردوسی میاد تو خیابان مفتح هست چون چند تا فردوسی داریم اشتباه نری 

ممنون از راهنماییت خواهری میشه لطف کنی بگی کدوماش سرپوشیده ست و تا ۱۲شب بازه که من بپوشم برم الان

فردوسي و پروما و الماس تا دير وقت بازن سجاد هم پاساژ زياد داره اما كوچيكن هي بايد بري تو پاساژ و هي بياي تو خيابون ١٧شهريور هم نزديكه حرمه جاي بازار رضا ساعت اينو نميدونم عزيزم 

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
2728

برو فردوسی همین الان یه اسنپ بگیر اگه با مترو هم میخوای بری خط دو میبره مفتح اونجا پیاده شو با تاکسی بشین نفری هزار میبرن جلو فردوسی

سمت ۱۷ شهریور به نظرم اصلا نرو وقتت و تلف میکنی هیچی ندارن گرونم هستن چون منطقه زواری هست ویلاژتورسیت اول طرقبه هم خوبه اونجا چند تا کنار هم فروشگاه های خیلی بزرگ داره ارزونم هست پروما هم بد نیست واسه خرید 

مرسی از راهنمایی همتون الان فقط فهمیدم چند تا پاساژ فردوسی هست کدومشو برم بهتره؟
یعنی خیابون مفتح برم یا جای دیگه؟

پاساژ پروما قیمتا و جنسا چطوره؟

پاساژ ارتیماژ چطور‌ از نظر قیمت و جنس؟

خانما خواهشا بیایین یه شهربازی سرپوشیده هم معرفی کنید دخترم ۱۶ماهشه ولی خیلی علاقه داره به اینجور چیزا کجا ببرم خوش میگذره بهش

2738