2737
2739

سلام دوست جونا اومدم شهرتون یکی دو روزی سردی هوا که جون به لبم کرده با بچه کوچیک تازه از شیر گرفته شده اینا به کنار میشه لطف کنید چند تا مرکز خرید ارزان و شیک و پیک برا سوغاتی تا اون داغونمون نکرده معرفی کنید در ضمن برا خودمم میخوام خرید کنم گفتم بگم نگین پز دادی برا سوغات میخوای برا خودت نمیخوای

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پوشاک اگه میخوای برو هفده شهریور پاساژای خوبی داره.بازار فردوسی هم خوبه 

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

عزیزم برو بازار فردوسی خیابان مفتح پایین شهر هست اما یه بازار بزرگه خیلی قیمت هاش خوبه هر طبقه هم مخصوص یه چیزی هست یه طبقه مانتو و پالتو یه طبقه بچه گانه کیف و کفش و ......

پوشاک اگه میخوای برو هفده شهریور پاساژای خوبی داره.بازار فردوسی هم خوبه 

دوست جونم بازار فردوسی کجاست دقیقا؟

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
2738
الماس شرق که خوبه.

عزیزم الماس شرق و وصال نمیدونی تا ساعت چند بازه؟

عزیزم برو بازار فردوسی خیابان مفتح پایین شهر هست اما یه بازار بزرگه خیلی قیمت هاش خوبه هر طبقه هم مخ ...

ممنون از راهنماییت گلم.سرپرشیده ست؟تا ساعت چند بازه؟

قيمتا ديگه الان همه جا گرونه لباس ميخواي برو پاساژاي ١٧شهريور پروما سجادم پاساژ زياد داره پاساژ فردوسي هم هست تو طلاب  الماس شرق هم هست اما نصف مغازه هاش جمع كردن

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

من مشهدي نيستم اما پاساژ ارمتياژ خوبه تازه تاسيسه خيلي چيزاي خوب توش پيدا ميشه

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
عزیزم الماس شرق و وصال نمیدونی تا ساعت چند بازه؟

نه گلم.من مشهدی نیستم.ولی همیشه خریدا و سوغاتو ازونجا میخریم 

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
دوست جونم بازار فردوسی کجاست دقیقا؟

اخر طلاب اگه باتاکسی بری بگی بازار فردوسی راحت میری

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

واسه خرید زعفران و نبات و اینا هم برو هایپر های بزرگ مثل هایپرمی چون اکثر جاها بهت زعفران رنگ شده به اسم سرگل میدن یا برین نمایندگی زعفران مصطفوی یا سحر خیر اول سه راه راهنمایی زیر پل نمایندگی داره میتونید واسه نبات رضوی برید فروشگاه رضوی کل محصولاتشون اونجا هست اول خیابان ازادی نمایندگی داره کنار کارخونه بزن رو اسنپ میاد 

2706