2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوالش خیلی باحال بود گفته بود ایران تو جام ملت ها جلوی کدوم تیم حذف شده؟ فوتبال چه ربطی به آموزش ...

واقعا شورش رو درآوردن. یعنی حتی یه لحظه هم به ذهنشون نمیرسه که هدف منه طراح از برگزاری این آزمون چیه؟

خیلی 

دخترخاله من آزمون آموزش و‌پرورش داده بود میگفت آسون بود

ولی دختر عمه ام میگفت سخت بود وقت کم آورده بود

رشته هاشون متفاوت بود

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2731
منم دبیری زبان،من زبانشناسی و روش تدریس و آزمون خوندم حسابی زبانشناسی راحت بود بقیه سخت بود ولی هرچ ...

اره زبانشناسی خوب بود . ولی اون سه تا سخت بود . همش دارم فک میکنم من خنگ بودم یا اینا زیاد سخت بود😐

خودم بهش پيام ميدم امشب  خوش گذشت؟ من گوشيم دوباره ريجستري شد حافظش پاك كردم  برام بفرس ...

اره بد نبود🥴

مريم پيام داد مث همه داده بود ازمونو

هـاوا باس نـا جاوان ماردانا ساردِ🥶🥶
2740
بچه ها فرمول محاسبه درصدو میدین؟

من تا صفحه آخرر نرفتم ببینم کسی جوابتونو داده یا نه اگ چندباره جواب دادم  عذر میخوام...برا درصد گیری تعداد جهابهای درست×3 منهای تعداد غلط ها تقسیم برتعداد کل سوالات ×3

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو!
من تا صفحه آخرر نرفتم ببینم کسی جوابتونو داده یا نه اگ چندباره جواب دادم  عذر میخوام...برا درصد ...

نه عزیزم اولین کسی گفتی ممنون خیلی لطف کردی اتفاقا هنوز ذهنم درگیرش بود نتم قطعه نمیشه سرچ کرد🙏

عزیزم از کجا متوجه شدی چند نفر شرکت کردن آخه منم برا تک ظرفیتی امتحان دادم؟از کجا باید میفهمیدم؟

من حدودی گفتم صد نفر ولی چون از رشته های فیزیک و زیست و شیمی میشه واسه دبیری علوم تجربی شرکت کرد به خاطر همین تعداد شرکت کننده هاش بالا بود...

💕 با خدا باش پادشاهی کن💕
2706