2737
2734

منم گند زدم...کسی اینجا کارشناس آمار کشوری شرکت کرده؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
بچه هااااا براآزمون استخدامی تا چندسالگی میشه شرکت کرد🔴🔴🔴🔴🔴

بستگی داره آموزش پرورش بعضی سالها لیسانس تا ۳۰ بعضی تا ۳۵ ارشد گاهی تا ۳۵ گاهی ۴۰ دکترام بین ۴۰تا۴۵

امسال لیسانس ۳۵ ارشد۴۰ دکترا ۴۵ بود

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@
اومد پز داد ک هرهر اینقد خوندی اخرش من استخ شدم  منم کارنامشو به اون یکی دوستم گفتم سعی کن دید ...

وای چقدرادماعصابش خردمیشه من بودم جزنفرین وگریه کاردیگه ای درتوانم نبود 😢😭

من ادبیات خونده بودم، زبانمم خوبه، ولی هیچکدوم از سوالای ادبیات از دوره دبیرستان نبود، من از اطلاعات ...

چرا بابا بود سوالات غلط املایی و قرابت معنایی و معنای کلمه غرس اینا از پیش دانشگاهی بود،اون اجزای جمله مسند و...اینا ازارایه های شعرا بود ک تومدرسه بهمون گفتن

من دبیری زبان شرکت کردم  عمومیا ک از پارسال سخت تر بود . مخصوصا کامپیوتر و زبان عمومی . معارف ...

منم دبیری زبان،من زبانشناسی و روش تدریس و آزمون خوندم حسابی

زبانشناسی راحت بود بقیه سخت بود ولی هرچی بلد بودم زدم

2706