2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک پربازدید شد😆😆😆😆😂😂😂

خب هیچکی نیست تایپیک بزنه اینم کامنتش ازبقیه تایپیکابیشترشد😂

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪
2728
عصاب تعطیل معدمم اومده تو حلقم حال جسمیم خراب شده 

وای اینکارا چیه ؟بچه کوچیک داری بهش استرس میدی با اینکارا اروم باش 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
والاه ماهم زنگ زدیم ایران میگن ارومه ولی این کانالا هی ویدیو میذارن ادم نمیدونه کدوم راسته

من تو هیچ از کدوم این کانالها نیستم ولی میدونم بعضی چیزهایی که میذارن مربوط به سال 88 به اسم الان پخش می کنند. 

2740
من تو هیچ از کدوم این کانالها نیستم ولی میدونم بعضی چیزهایی که میذارن مربوط به سال 88 به اسم الان پخ ...

عزیزم اونموقع خرداد بود هوا گرم بود الان تن همه لباس زمستونیه. معلومه قشنگ چی فیکه چی نیست

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
اصلا نمیتونم بخوابونمش همین جور واسه خودش بیداره😕  

خوب بچه متوجه نگرانید هست اروم باش انشالله همگی سالمند اخبار ایرانو دنبال نکن برو به بچه برس 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من تو هیچ از کدوم این کانالها نیستم ولی میدونم بعضی چیزهایی که میذارن مربوط به سال 88 به اسم الان پخ ...

احتمالش هست ولی از تبریز که ویدیو میذارن جاهارو میشناسم تشخیص میدم اونا درسته

دخترم تاج سرم😍✨

من ترکیه م.شبکه هاش نشون میده هیچ اروم نیس اوضاع قاراشمیشه.غقط دعا میکنم خونهایی که ریخته شد پامال نشه نتیجه بده.الهی که ایران و ایرانی ازاد بشع

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2706