2737
2739
خانواده من مشهدن !!! اوضاع آرومه؟

اره عزیزم ارومه مردمم دیگه اعتراض نمیکنن یعنی جرعت نمیکنن طفلیااوقدمامورقدم به قدم کمین کردن ک مردم نمیتونن اعتراض کنن

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪
ببین من نصب کردم اول ازم پرسید دسترسی به کانتکاتو داشته باشیم زدم آره بعد دیگه لیست کانتکتام اومد از ...

واسه منم همينجوري شد 

ولي مگه ميشه به اين همه آدم چندين باز زنگ بزنم جواب ندن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میدونم ولی وقتی میخوام زنگ بزنم مسگه طرغ نصب نکرده و میتونی با pinngle out تماس بگیری واسه شما ...

فکر کنم جای مثبت دوتا صفر بگیری جواب بده امتحان کن ببین درست میشه ؟؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
اره میدونم ولی وقتی میخوام زنگ بزنم مسگه طرغ نصب نکرده و میتونی با pinngle out تماس بگیری واسه شما ...

آره برا من زده بود همه چی صفر یعنی دقیقه و اینا نداشتم اما گرفت

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
2728
اره عزیزم ارومه مردمم دیگه اعتراض نمیکنن یعنی جرعت نمیکنن طفلیااوقدمامورقدم به قدم کمین کردن ک مردم ...

انشاالله ، واسه کسی مشکلی پیش نیاد 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
2740
اره عزیزم ارومه مردمم دیگه اعتراض نمیکنن یعنی جرعت نمیکنن طفلیااوقدمامورقدم به قدم کمین کردن ک مردم ...

والاه ماهم زنگ زدیم ایران میگن ارومه ولی این کانالا هی ویدیو میذارن ادم نمیدونه کدوم راسته

دخترم تاج سرم😍✨
والاه ماهم زنگ زدیم ایران میگن ارومه ولی این کانالا هی ویدیو میذارن ادم نمیدونه کدوم راسته

همه شهرهااروم نیست .من مشهدگفتم .خیلی جاهاواقعا شلوغه

درجامعه ای ک همہ ادعای دانای کل بودن میکنند           تـــــــوصادقانہ کسخل باش😪
عزیز جان امشبو بخواب اللن با تماست اونا رو نگران میکنی نصف شبه حتما اونا هم خوابیدن

من بیخیال شدم گذاشتم فردا 

چون الان دیروقته اوناهم نگران میشن

لعنت به دوری لعنت به غربت

2706