2733
2739
عنوان

دارم دق میکنم بچها بیاید دلداری یدید

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 50 پست
من که اسطوره امتحان شهری ام برای چی ناراحتی فدای سرت قبول میشی بالاخره گواهینامتم بیاد با کسی که ب ...

اره ولی میترسم هی قبول نشم بخوام هی پول الکی بدم بیشتر برای هزینشم هست

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
مربي بيشعور من خيلي بد بود از ترس ماشينش منو اصلا تو خيابون نميبرد فقط تو كوچه

مربی خیلی مهمه من مربی مامانم جدا از یک اموزشگاه دیگه کرفت(قبلا میشناختش)هم خوب باهام کار کرد هم خیلی عالی با انرژی بود مربی اولم یک مرد بود کشت منو بعد که افتادم نمیدونم چند جلسه با یکی دیگه واسم زدن خیلی بد بود😣😣🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولی میترسم هی قبول نشم بخوام هی پول الکی بدم بیشتر برای هزینشم هست

موقع امتحان به این چیزا فک نکن

تمرکز کن رو کارت قبول میشی

این چیزا اصلا ارزش غصه خوردن نداره 

Instagram📷me_in_netherlands 
من رانندگیم خوب بود اصلا هم خاموش نمیکردم اتفاقا فقط از استرس ۲ بار گند زدم من خیلی استرس دارم کلا ا ...

اره منم ایین نامه دفعه اول بدون غلط قبول شدم اینم به خودم خیلی اطمینان داشتم 

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
2731
مربی خیلی مهمه من مربی مامانم جدا از یک اموزشگاه دیگه کرفت(قبلا میشناختش)هم خوب باهام کار کرد هم خیل ...

من بابام يادم داد😅😅بيرون كه ميرفتيم من سوار ميشدم تا ياد بگيرم

مربی خیلی مهمه من مربی مامانم جدا از یک اموزشگاه دیگه کرفت(قبلا میشناختش)هم خوب باهام کار کرد هم خیل ...

برای من ۲ساعت اموزش نوشت یعنی وضعم بد بوده؟

2738
برای من ۲ساعت اموزش نوشت یعنی وضعم بد بوده؟

امتحان یه لحظس . فکر کن من ایران نیستم اینجا گواهی نامه موقت داشتم بعد با ماشین رفتم یعنی کلا رانندگی میکردم همه جا خارج شهر اتوبلن جاده ، ماشینو پارک کردم رفتم سوار ماشین امتحان شدم افسر پیشم بود رد شدم ! بعد امتحان ردی سوار ماشینم شدم برگشتم خونه باز دو هفته بعد با ماشینم رفتم پارک کردم رفتم امتحان دادم قبول شدم . پس اصلا به بلدی و غیر بلدی نیست

امتحان یه لحظس . فکر کن من ایران نیستم اینجا گواهی نامه موقت داشتم بعد با ماشین رفتم یعنی کلا رانندگ ...

من تونستم گواهینامه مو exchange کنم😁شانس آوردم وگرنه با سابقه درخشانم توی امتحان رانندگی هرگز نمیتونستم قبول بشم

من تونستم گواهینامه مو exchange کنم😁شانس آوردم وگرنه با سابقه درخشانم توی امتحان رانندگی هرگز ...

اینجا فقط موقت میدن  تا بری امتحان بدی . ولی خیلی خیلی سختره چه ایین نامش چه امتحانش کاملا سطحش بالاسسس من امتحانم ۳۵ ۴۰ دقیقه زمان برد واقعا پر استرس

اینجا فقط موقت میدن  تا بری امتحان بدی . ولی خیلی خیلی سختره چه ایین نامش چه امتحانش کاملا سطحش ...

کجایی شما

همکارای منم میگن خیلی سخته

خیلیم گرونه 

واقعا خوش‌شانسی آوردم من