2737
2734

من شنبه امتحان تو شهری داشتم دفعه اول رد شدم خیلی بلد بودم رانتدگیم عالیه ولی تو شربلایی خاموش کردم خیلی جا خوردم رد شدم دارم ازغصه میمیرم میترسم دقعه بعدم قبول نشم اعتماد بنفسم ازبین رفته

شانس من رفتم نفراول رانتدگی کردم

یعنی هیچکش نبود من نفراول رفتم همه عقب وایسادا بودن نمیدونم چکار کنم الکی یاید هزینه کنم حس میکنم دیگ‌نمیتونم

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
وا من دفعه پنجم قبول شدم😂 اینم دق کردن داره؟😁 فقط اعتماد به نفس مهمه بعدم این که بار اول همرو ...

اخه دیگ ترس اومده تو وجودم خوشبحالت میخندی من حس میکنم دنیا ب اخر رسیده شوهرم‌میگ بس کن فدا سرت چرااینجوری میکنی میگم اخه دیگ نمستونم بگیرم.

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه دیگ ترس اومده تو وجودم خوشبحالت میخندی من حس میکنم دنیا ب اخر رسیده شوهرم‌میگ بس کن فدا سرت چراا ...

عزیزم

درک میکنم منم خیلی بد میشد حالم وقتی رد میشدم

ولی غصه نخور چون عالی هستی انشالله دفعه دوم میگیری

Dance me to the end of Love...

حالا شما که ماشینت خاموش شد دوست من که همه رو درست رفت اینقدر خوب رفت که اونجایی که کنار من ایستاده بودن گفتن صددرصد قبوله، اما بهش گفت ردی!! داشتیم شاخ درمیاوردیم. نمیدونم چرا دفعه اول خیلیا رو میندازن. البته دوهفته بعد رفت قبول شد. شما هم انشاالله قبول میشی نگران نباش.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اشکالی نداره شهر اینجوریه  مربیم خیلی مهمه من دفعه ی اخر بک مربی خوب گرفتم کلی بهم اعتماد بنفس ...

تو بعد چندبار قبول شدی اخه بدبختی اینه ک من خوب راانندگی میکنم با مربی وشوهرم ولی خاموش کردم پیش سرهنگ استرس نداشتم نمیدونم چرا خاموش کردم

2740
اشکالی نداره شهر اینجوریه  مربیم خیلی مهمه من دفعه ی اخر بک مربی خوب گرفتم کلی بهم اعتماد بنفس ...

مربي بيشعور من خيلي بد بود

از ترس ماشينش منو اصلا تو خيابون نميبرد فقط تو كوچه

تو بعد چندبار قبول شدی اخه بدبختی اینه ک من خوب راانندگی میکنم با مربی وشوهرم ولی خاموش کردم پیش سره ...

من رانندگیم خوب بود اصلا هم خاموش نمیکردم اتفاقا فقط از استرس ۲ بار گند زدم من خیلی استرس دارم کلا ایین نامه رو هم دفعه ی اول قبول شدم بعد دیدم فقط مشکلم اعتماد بنفس مامانم یک مربی اشنا واسم گرفت(مربیه باشگاهمون بود قبلا)خیلی خوب بود اصلا استرس نمیداد تازه اینقدر خوب پارک و اینامو انجام دادم سرهنگ میگفت ببینید ببنید چجور پارک دوبل میره به این میگن پارک دوبل(اول فکر کردم چیز بدی میخواد بگه وسط انجامشم بودم اما گفتم ولش کنو تمرکز روی کار خودم داشتم که دیدم تعریف کرد)دیگه یه چیز درونیه باید با خودت کنار بیای لازمم نیست سختش کنی

من که اسطوره امتحان شهری ام

برای چی ناراحتی فدای سرت قبول میشی بالاخره

گواهینامتم بیاد با کسی که بار اول قبول شده هیچ فرقی نمیکنه پس خودتو ناراحت نکن

Instagram📷me_in_netherlands 
حالا شما که ماشینت خاموش شد دوست من که همه رو درست رفت اینقدر خوب رفت که اونجایی که کنار من ایستاده ...

خیلی مممون