2733
2739

بچه ها اگه از ایرانید بگید چه خبره

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

انگار تنها موندم تو یه شهر خالی...   

به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تهرانم نت تازه وصل شده اونم وای فای خونه..اینترنت های همراه اول و ایرانسل قطعه

امروز تا ظهر خلوت بود از عصر یکم شلوغ شده..سمت ستارخان تیراندازی بود موتور های یگان ویژه رو آتیش زده بودن و با سنگ به سمت مامورا حمله کرده بودن چند نفرم زخمی شدن...من بیرون بودم خیلی وحشت ناک بود...امشب ام سمت اندیشه کرج همه مغازه ها بستن ..شرایط سختیه

خداجونم🙏 خودت میدونی چی میخوام......پس خودت بهم بده.....🙏🙏
2728

قزوینم و نت وای فای داریم الان دیشب نداشتم

الانم سرعت پایینه

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

تازه ب نت متصل شدم  از ایران.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2738

داعشیا لشکرکشی کردن ب ایران! حتی دنبال سر بریدن مامورای امدادم بودن

بیچاره مردم ک فقط ب گرونیا معترض بودن این ضدانقلابای عوضی اجازه ی اعتراض و تجمع معمولیم بهشون نمیدن همه‌ش دنبال سوءاستفاده‌ن

خدا لعنتشون کنه

حسبی من سوالی علمک بحالی