2733
2734
عنوان

نی نی یار اصلا عادل نیستی

1875 بازدید | 230 پست

تاپیکایی ک محتوای غیراخلاقی و فلان و فلان داره باید حذف شه

حالا لطفا بگو چه دلیلی داره ک تاپیک بدووووووون هییییییچ مشکل من حذف شد؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

@نی_نی_یار_5    

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

به همون دلیل که تاپیک من که اطلاع رسانی بود درباره تعطیلی فردای مدارس تعطیل شد.زورگویی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
برا خوشبخت ۸؟؟

اره😐😐😐😐

پارتی_بازی#  

عدالتم_فهمیدیم_یعنی_چ# ی

چون بهتون گفته بودم در مورد کاربری تاپیک نزنین    

خوشبخت۸ توی اون تاپیکت منظورت از ایدی همون ip بود دیگه؟😁

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706