2726
عنوان

نی نی یار اصلا عادل نیستی

1875 بازدید | 230 پست

تاپیکایی ک محتوای غیراخلاقی و فلان و فلان داره باید حذف شه

حالا لطفا بگو چه دلیلی داره ک تاپیک بدووووووون هییییییچ مشکل من حذف شد؟؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

@نی_نی_یار_5    

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به همون دلیل که تاپیک من که اطلاع رسانی بود درباره تعطیلی فردای مدارس تعطیل شد.زورگویی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
برا خوشبخت ۸؟؟

اره😐😐😐😐

پارتی_بازی#  

عدالتم_فهمیدیم_یعنی_چ# ی

چون بهتون گفته بودم در مورد کاربری تاپیک نزنین    

خوشبخت۸ توی اون تاپیکت منظورت از ایدی همون ip بود دیگه؟😁

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706