2733
2734

سلام شوهرم(عقدیم)دیشب از سفر برگشت میگفت خیلییییی خستممم دیگ خوابیدم من اونم خوابید،صبح ک بیدار شدم دیدم ساعت ۴:۲۲صبح پیام داده:بابا پاشو😭😭،بعد پاک کرده،بعد دوباره ساعت ۵:۱۰صبح دوباره پیام داده:وای پاشو😭😭.

بعد هم بازدیدش هم استاتوسش برام نمیاد بالا انگار ک زده من نبینم فقط پروفشو میبینم(حس های من:یه حسم میگه با یکی دیگ بوده....🤔اشتباهی واسه من فرستاده بعد دید واسه من فرستاده پاکش کرده بعد یادش اومدع برا من پاک نمیشه دوباره اومده پیام داده ک من شک نکنم(وگرنه چ دلیلی داره پاک کنه بعد یساعت دوباره همون پیامو بده؟!اصن مگه این خسته نبود چرا این موقع بیداره؟!...یه حس دیگمم میگه خواب دید،خواب بد،بعد پیام داده پاشو بیدارشو😐اصن چرا واسه یه خواب دیدن باید از ساعت ۴تا ۵بیدار باشه یا چرا باید پیام بده بعد پاک کنه بعد باز بده؟!🤔))ایقد تو نی نی سایت خوندم ک شوهره شبا بیدار میشده با یکی دیگ چت میکرده فک میکنم شوهر منم شبا....🤔..حس شما چی میگه؟!بهشم پیام دادم قضیه چیه،جواب نداده هنو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از شوهرت ترسيدم حال روحيش چطوره؟؟

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2740

از کجا فهمیدی پاک کرده اولیو

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
نخند خیلی بهش شک کردم با این حرکتش😢تازه یه حس دیگم میگه....وای خدا چقد ذهنم خراااابه،اما واقعا شک ب ...

عزیزم تاپیکتو خوندم ک نوشتی چت دختران با همسرم خیلی ناراحت شدم بخدا اگ عقدی و رابطه کامل نداشتی باش جداشو  من اگ همین الانم ک ۶ ماه ازدواج کردم همچین کاری از شوهرم ببینم درجا جدا میشم ابروشم میبرم همه جا 

🍁🍂مَن دُخترِ روزایِپاییزم🍁🍂
2706