2737
2734

نه موضوع رو بهش نگو

ولی بگو من تو وضعی بودم که گوشی سایلنت بود و خونه هم کشیده بودم تا فقط استراحت کنم

اگه میدونستم میخوای بیایی که سایلنت نمیکردم

زیادم نازش رو نکش .کسی که سرزده میاد احتمال اینم باید بده که در و براش باز نکنن یا خونه نباشن .

مهمون ناخونده بیخود میکنه از چیزی بخواد ناراحت بشه کلا !! (بلانسبت خواهر شما ، کلی گفتم)

مهمون ناخونده خونش گردن خودشه

منم چند وقت پیش روز جمعه باشوهرم بحثم شد من اشکم دم مشکمه زدم زیر گریه شوهرم رفت سرکار.منم چشام پف دماغم گنده یهو خواهرشوهر زنگ زد خونه گفتم یاخدا میخواد بیاد.ج ندادم زنگ زده بوود گوشی شوهرم که میخوام با دخترم بیام خونتون شوهرمم زنگ زد که خواهرم داره میاد اونجا گفتم اخه با این قیافه من؟؟؟گفت بگو سرما خوردم رفتم دوش گرفتم یه کم ارایش کردم با بدبختی یه کاری کردم نفهمید وگرنه میشست پای نصیحت حالم به هم میخوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کشید به کتک کاری؟😑😑😑😑واقعا میگی؟

آره متاسفانه خیلی کفریم میکرد با حرفاش جوری که شب خودش فهمید چیکار کرده قبول کرد اشتباه کرده 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.
دقیقا همین پیش اومد برام 

😂😂😂😂😂برا منم پیش اومده بود درو باز نکردم به حمام کردنم ادامه دادم😁😁خوب قبلش نمیتونست یه زنگ بزنه دارم میام بعدشم گف خونه نبودی؟؟گفتم خونه بودم حموم بودم داشتی میومدی کاش زنگ میزدی

2731
منم چند وقت پیش روز جمعه باشوهرم بحثم شد من اشکم دم مشکمه زدم زیر گریه شوهرم رفت سرکار.منم چشام پف د ...

باید قیافه منو میدید شبم نخوابیده بودم قشنگ شبیه داعشی ها بودم بداخلاق بد حال کفری خسته دل شکسته پکیج کامل بدبختی

2738
منم بدم میادازمهمون سرزده حتی برادوساعت بعدازظهزبخوادبیاد مهمون نوازم ولی دلم میخوادهمیشه همه چی تم ...

عینه من خیلی حساسم متاسفانه حتی تو خونه هیچی نداشتیم ناهار بزارم براشون پولم نداشتم قهرم بودم قشنگ وقت گیر آورده بود واسه اومدن اه

نمیدونم چرا برا مام مهمون سرزده هر وقت خونمون به هم ریخته لاشه یا چیزی تو خونه نباشه یا دعوا کرده باشیم وحوصله نداشته باشم میاد😑😑شانس ندارم اصلا همه چی خوب بودنی تاحالا نشده برام مهمون سرزده بیاد

وای آره بدترین لحظه اس برام اتفاق افتاده😣😣😣😏

خودمم برام پیش اومده .

من که خیلی رک میگم تلفن و آیفون رو کشیدم و گوشی هم سایلنت کردم که بچه ها /خودم استراحت کنیم .نه خجالت میکشم نه توضیح زیادی میدم.

حالا طرف میگه آخه اومده بودم دیدنتون .میگم من که نمیدونستم میخوایی بیای من هر روز ی ساعتهایی اینکار رو میکنم . کاش قبلش میگفتی.

دیگه هیچ احدی  خونه من بی خبر نمیاد

خودمم برام پیش اومده .  من که خیلی رک میگم تلفن و آیفون رو کشیدم و گوشی هم سایلنت کردم که بچه ...

کار خوبی کردی من شوهرم هوله میگه باید باز کنیم خودمم نفهمیدم چه جوری خودمو جمع وجور کردم 😑😑😑😑مهمونا رسیدن من هول بودم وقلبمم میزد فقط😑😑😑

کار خوبی کردی من شوهرم هوله میگه باید باز کنیم خودمم نفهمیدم چه جوری خودمو جمع وجور کردم 😑😑😑😑مهم ...

ایشالا که دیگه پیش نیاد ولی اگه پیش اومد نذار شوهرتم در و باز کنه

گیریم آدم خودش رو هم جمع و جور کنه

کلا رنگ و رو و آشفتگی و عرق کردگی رو نمیشه قایم کرد که :))))))

2706