2733
2734
عنوان

اندر احولات مامان شوشوی ما

1622 بازدید | 83 پست
یکی از عجایب خلقت اتفاق افتاده من حاملم هفته 12 هستم تا الان مامان شوشوی هیچ کمکی از هیچ لحاظی بهم نکرده بود تنها کار مفیدش این بود که هر روز زنگ میزد وحال نی نی رو میپرسید(البته شهرستان زندگی میکنه) منم به شوشو گفته بودم اگه این دفعه زنگ زد وحال نی نی رو پرسید بهش بگه مگه برات مهمه ؟ شوشو هم قبول کرده بود الان شو شو زنگ زد گفت مامانم زنگ زده گفته 500 ریختم حسابت برو الهه رو از طرف من ببر رستوران و اگه چیزی هوس کرده براش بخر
النا دختر طلای مامان وبابا 20ابان یک ساله میشه خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کار خودشم باشه مهم نیست ببین دوست نداره بینتون مشکلی پیش بیاد تو هم به کارش احترام بذار .شایدم مادر شوهرت داده بعدا معلوم میشه
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
2740
چه مادر شوهر خوبی!قدرشو بدون...فقط یه چیزیو من نفهمیدم..ایشون هرروز زنگ میزده حال نی نی رو می پرسیده بعد شما میگی اگه اینبار زنگ زد بگیم مگه واست مهمه؟!!!!!دیگه چه جوری نشون بده اهمیت میده؟!!
قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
ازمن به تو نصیحت اصلا سر اینجور چیزها آرامشت رو به هم نزن . نی نی همه چیزو ازت میگیره .بذار تکوناش شروع بشه اونوقت می فهمی چی میگم . مخصوصا وقتی وارد سه ماهه دوم میشی به علت تشکیل بند و بساط عصب و مغز اصلا نباید فکرت رو مشغول این چیزها کنی . برو با 500 تومن خوش باش و برای بچه ات یه چیز خوشگل بگیر .
مرسی که دختر من شدی
مونی جان اخه میدونی من فعلا نی نی نمیخواستم همش به اصرار ما مان شو شو بود ولی از وقتی حامله شده بودم هیچی به هیچی تازه نی نی ما اولین نوشه
النا دختر طلای مامان وبابا 20ابان یک ساله میشه خدایا شکرت
اگه کار مادر شوهرت باشه که خیلی خوبه .سخت نگیر تو الان بارداری به خودت استرس و فشار بیخود وارد نکن .یه چیزی تو میگی یه چیزی اون اعصاب تو و شوهرتم بهم میریزه ارزش نداره .
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن