2733
2734
عنوان

بوفه ام نابود شد😦😦😦😦😦😦

384 بازدید | 15 پست

نمیدونم ظرف سنگین گذاشتم یا چی. . . 

از طبقه اول اومد تا اخر شیشه هاش بوفه ام خووورد شدن. . . 2تا ظرفمم شکست. . . . . 😞قیمت شیشه های بوفه چقده بچه ها ؟ ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم اول اینکاروکردم کلیییی ظرف گذاشتم همه سنگیییینننننن ظرف بلوررییی سنگبیییینننن الان همرووو خالس کردم توهرطبقه یدونه گداشتم

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩
2728

براما شکستن سه تاش شد 50 هزار اومد اندازه زد برش زد گذاشت

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2740

مجرد بودم مامانم خونه تکونی داشت 

فرشارو شسته بودیم کل خونه بهم ریخته، خواهرم ظرفای سرویس چینی مامانمو که قرار بود دستمال بکشیم تمیز کنیم و گذاشته بود تو بوفه 

هرکی یه جا رختخواب پهن کرد خوابیدیم 

مامانم چند بار گفت نزدیک اون بوف نخواب 

من خسته خوابیدم نزدیکای ساعت ۳ صبح کل اون بوفه بغل گوشم ریخت پایین خورد شد 

تصور صدای وحشتناکش باشما 

مامانم میگه دو دقیقه کامل داشتی جیغ میزدی یادمه یک هفته از ترس نه میتونستم راه برم نه حرف بزنم 

خیلی وحشتناک ترسیده بودم...

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
مجرد بودم مامانم خونه تکونی داشت  فرشارو شسته بودیم کل خونه بهم ریخته، خواهرم ظرفای سرویس چ ...

واییییییی چ ترسناککک من این۹وری توسترخونه مامانم شیش ترکیدذدد ووویی

واییییییی چ ترسناککک من این۹وری توسترخونه مامانم شیش ترکیدذدد ووویی

خیلی وحشتناک عزیزم 

من که تو همون حالت خواب دچار حمله ترس شده بودم 

همون لحڟه از ترس پریود شده بودم😂😂😂😂😂

میگم که تا یک هفته نه نمیتونستم حرف بزنم نه راه برم، 

دیگه اون توبه شد برامون اصلا بوفه رو سنگین نکنیم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
خیلی وحشتناک عزیزم  من که تو همون حالت خواب دچار حمله ترس شده بودم  همون لحڟه از ترس ...

واییی پریوددد😨😨😱 ارهه منم هروقت زیربوفه بخوابم میگم حتما زلزله میاد این میوفته روم‌خخ

واییی پریوددد😨😨😱 ارهه منم هروقت زیربوفه بخوابم میگم حتما زلزله میاد این میوفته روم‌خخ

ببین وسعت ترسم چقدر زیاد بوده😄😄

دور از جونت 

بوفه و کلا شیشه ها خیلی خطرناکن

2706