2737
2734
توکلت به خدا عزیزم،من حتما دعا میکنم برات😘😘

مرسی عزیز دلم.توکلم که خیلی به خداست میدونم نا امیدم نمیکنه ولی من کم طاقتم 😭 همسرم بیچاره خبلی ناراحته.بچه کسی و میبینه با حسرت نگاه میکنه.همش کارم گریه اس.میگن دعای زن باردار میگیره لطفا برام دعا کن.انشاءالله نی نی نازتم سلامت بیاد بغلت گلم

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                
مرسی عزیز دلم.توکلم که خیلی به خداست میدونم نا امیدم نمیکنه ولی من کم طاقتم 😭 همسرم بیچاره خبلی نار ...

عزیزم سنی نداری که همش 20سالته،

میدونم چی میگی واقعا سخته همسر منم همینجوریه

از ته دلم واست آرزو میکنم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سنی نداری که همش 20سالته، میدونم چی میگی واقعا سخته همسر منم همینجوریه از ته دلم واست آرزو م ...

اخه شهری که زندگی میکنم حتی ۱۲ سالگی بچه میارن😔الانم کل فامیل شوهر کلید کردن رو من.مرسی فدات شم خیلی گلی.

اخه شهری که زندگی میکنم حتی ۱۲ سالگی بچه میارن😔الانم کل فامیل شوهر کلید کردن رو من.مرسی فدات شم خیل ...

اووووف چه خبره،سخته خیلی اینطوری که،من سی سالمه تازه فکر میکردم زوده و حیف میشم،اصلا حرف دیگران برات مهم نباشه،توکلت بخدا و اصلا جلوی دیگران بروی خودتون نیارید و بگید زوده براتون،به شوهرت هم بگو به همه اینطور بگه که بچه زوده و میخواید فعلا خوش بگذرانید،اینطوری نگاها وتوجه ها ازتون برداشته میشه،بعد با خیال راحت و بدون استرس اقدام کن

2731
عزییییزم مبارکا باشه منم امروز موعد پریمه ولی تا الان خبری نشده....بی بی هم نزدم فعلا میگم دوسه روز ...

ممنون عزیزم،انشاءالله قسمت شما

امروز سه روز عقب انداختم،به نظر منم بزار دوروز بگذره بعد بیبی بزار،چون من دوروز پیش بیبی زدم منفی بود

اسي مبارکه انشالله ب سلامتي انشالله تاپيک خاطره زاايمانت😁😁😁 بااجازت ي سوال خانوما ميشه ادم دوما ...

دختر خاله مامان بچه سه ماهه داشت دوبارهلاردار شد و الان دوتا پسر داره یدونه سه ساله و یدونه چهار ساله

ولی خب خییییلی سختوبود براش.ولی از پسش بر اومد الان کیف میکنه بچه هاشو میبینه

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
2740
ازت خواهش مبکنم برا منم دعا کن که این حس و تجربه کنم.دیگه کم اوردم به بنبست رسیدم.یه سال و نیمه منتظ ...

عزیزم توکل کن ب خدااا فقط من بعد یک سال و دو ماه الا بتام۷۳ شد.دقیقا این ماه من خودمو سپردم ب خدا فقط ذکر گفتم و دعا کرد .منم ۲۱سالمه شوهرمم همینجوریه شوهرم ۳۱سالشه.حالا اگه باردار باشم و خدا دعامو قبول کنه از ته قلبم میخام ک خیییلی زود یه بارداری موفق داشته باشی و نینیت سالم و سلامت بیاد بغلت.میدونم چقد سخته من این ماه خدا رو ب آبروی فاطمه زهرا قسم دادم ک شرمنده نشم.

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
عزیزم تبریک میگم بت،منم امشب بعد از ۱۰ماه بالاخره مثبت شد،فقط دل درد خفیف دارم ک گاهی یهو میگیره،طبی ...

خیلی خیلی مبارکه مهشید جان😍😍 چه حس خوبی بوده بعد ده ماه،من میگم واقعا وقتی انتظار بکشه آدم قدرشو بیشتر میدونه،منم دقیقا همینجورم الان که هفته شش هستم فقط زیر دلم تیر میکشه گاهی نه خیلی شدید و تکرر ادرار دارم

خیلی خیلی مبارکه مهشید جان😍😍 چه حس خوبی بوده بعد ده ماه،من میگم واقعا وقتی انتظار بکشه آدم قدرشو ب ...

واقعا هم همینطوره،درست میگی،ممنونم عزیزم،امیدوارم به سلامتی این دوران رو بگذرونی و راحت فارغ شی😍❤

اخه من ماههای قبل خیلی علائم داشتم ولی پری میومد،این ماه فقط تیر کشیدن های یهویی زیر دلم و بعضی وقتام سینه هام

عزیزم مبارکه. میشه علائمتو بگی؟

ممنون عزیزم،اول که فهمیدم فقط گاهی تخمدانم تیر میکشید و صورتم پر جوش شده بود بطور عجیب،الان که هفته شش هستم درد زیر دل گاهگاهی و درد کمر و گرفتگی عضلات دارم فقط

عزیزم توکل کن ب خدااا فقط من بعد یک سال و دو ماه الا بتام۷۳ شد.دقیقا این ماه من خودمو سپردم ب خدا فق ...

واااای عزیزززززم.مرسی قربونت بشم انشاءالله بارداری.الان چندماهه که سپردم به خدا.ولی صبر کردن خیلییییی سخته خیلی.منی که جونم برا بچه ها میره خیلی سختمه خودم مادر نشم.ای خدا یعنی میشه یه روز بیام بگم منم مامان شدم 

اووووف چه خبره،سخته خیلی اینطوری که،من سی سالمه تازه فکر میکردم زوده و حیف میشم،اصلا حرف دیگران برات ...

هر بار تو جمع فامیلای همسرم جمعیم همه میگن بچه بیارین چرا نمیارید اگه نمیشه برید دکتر.خیلی سختمه.خدا میبینه با هر حرفشون قلبم چقد درد میگیره و تا چند روز گریه میکنم