2733
2734
هر بار تو جمع فامیلای همسرم جمعیم همه میگن بچه بیارین چرا نمیارید اگه نمیشه برید دکتر.خیلی سختمه.خدا ...

میدونم چی میگی،خانواده همسر منم همینطور بودن،مجبور شدم جلوشون وایسم،گفتم هیچکس حق دخالت نداره و یه مساله خصوصی بین زن و شوهره و زشته کسی نظر بده و الکی گفتم اصلا تصمیم بچه نداریم و با شوهرم مسافرت دونفره میرفتیم و یجوری رفتار میکردیم که خیلی هم خوبه و همه دیگه نشستن سرگذاشتن دخالت نکردن،الانم که باردارم بازم بهشون نگفتم تا جای جنینم سفت بشه بعد،تو هم اصلا غصه نخور، نزار اذیتت کنن،خودتو شاد نشون بده با همسرت و نزار دخالت کنن،انشاءالله به زودی زود دامنت سبز میشه

میدونم چی میگی،خانواده همسر منم همینطور بودن،مجبور شدم جلوشون وایسم،گفتم هیچکس حق دخالت نداره و یه م ...

مرسی مهربون برام دعا کن 😍

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه عزیزم من الان درکت میکنم بی بی منم دیروز مثبت شد و امروز آز دادم جواب اومد مردم از خوشالی

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2731
ممنون😄خیلی مبارکت باشه،انشاءالله بارداری راحتی داشته باشی 

عزیزم سلام .خواهش میکنم اگه پستمو خوندی جوابمو بده لطفا.من ی مشکلی دارم ک میخام با سرنگ اقدام کنم .اگه باسرنگ اقدام کردی و جواب گرفتی حتما بهم بگو عزیزجان تشکر

خـدایا شکرت♥ 
2740