2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صلوات فرستادم برات عزیزم فردا به نیت جور شدن پولتون به پرنده ها غذا میدم 😘

مرسییییی بعضیاتون توی سایت خییییلللللیییی مهربونید واقعا مطمئنم😍🌹🌹

برای کار بهتره شوهرم یه صلوات و یه دعای خیر برای زندگی بهترمون مهربونا ❤🌹
😂😂😂😂خداروشکر  حداقل با این گرونیا باز از رو نمیریم و میخندیم  مااا میتوانننیییمممم

اونا که جای خودش هست ولی اینکه  اینجا یه ذره  دور میشیم از استرس با این کامنتهای باحال  مثل مال  شما یه دنیا ارزش داره

مرسییییی بعضیاتون توی سایت خییییلللللیییی مهربونید واقعا مطمئنم😍🌹🌹

عزیزم لطف دارید تنها کاری که میتونیم بکنیم برای هم از راه دور انرژی خوب و دعاست، امیدوارم زودتر خبر جور شدنش رو بهم بدی ،از ته دل میگم 😘❤

2740
اونا که جای خودش هست ولی اینکه  اینجا یه ذره با دور میشیم از استرس با این کامنتهای باحال  ...

آره بخدا 

من که انگار معتاد شدم بهش ول میکنی میام داخلش 

چند شب پیش سره صدا دادن شوهره بحث بود دیدم خیلیا با خنده تعریف میکنن و خودشونم همکاری میکنن باز دوشب پیش زنه میگفت موقع رابطه  شوهرم میگه فلان چیز تنت باشه فکر کنم زنای فیلم پ و ر ن ی .

امسبم نور آبی آقای کیانی لامصب با شلوارک 🤣🤣🤣

عزیزم لطف دارید تنها کاری که میتونیم بکنیم برای هم از راه دور انرژی خوب و دعاست، امیدوارم زودتر خبر ...

حتما بهت میگم😍

برای کار بهتره شوهرم یه صلوات و یه دعای خیر برای زندگی بهترمون مهربونا ❤🌹
آره بخدا  من که انگار معتاد شدم بهش ول میکنی میام داخلش  چند شب پیش سره صدا دادن شوهره ب ...

واای واقعا؟ 😂😂 ندیدم تا میرسم تاپیکا تعطیل میشن ،کلا برو بچ یه پا استندآپ کمدی هستن ،بخدا ازین برنامه های مثلا طنز تی وی خیلی بامزه تره کامنتاتون 😂

واای واقعا؟ 😂😂 ندیدم تا میرسم تاپیکا تعطیل میشن ،کلا برو بچ یه پا استندآپ کمدی هستن ،بخدا ازین برن ...

دیگه من گوشی به دستم تا یکی مطلب میزاره سریع میرم توش وشروع میکنم به خوندن