2737
2739

من تا اونچا خوندم که گفت زنه پرید بیرون تو آسانسور کسی تا اخرش خونده تعریف کنه

ظاهرا تنها چیزی که تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله چون هیچ کس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کیانی انقدر هول بوده درو نبسته تو نور ابی افتاده دنباله زنه بعدشم زنه در رفته تو اسانسور 

پن: اقای خوشتیپ و پولدار همسایه و ماشین ۴۰۰ میلیونی اخ ه

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2738
🤣🤣🤣🤣🤣 نترکی دختر دل درد گرفتم نصف شبی انقدر خندیدم

منم انقدر خندیدم استخونای فکم درد گرفته 😂😂😂

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

نور آبی که خانومه رد میشه میرقصیده کیانی با شلوارک رفته جلو در ، بابا چی شد کی به کیه ، خداییش چرا زرتی میترکن همه تاپیکا

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤