2733
2739
عنوان

سرقلیون دعواکردم.کتکم خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 35075 بازدید | 357 پست
نع ولی دیدم‌ به مرور زمان مرده    اونی که تو‌میکشی قلیون صد سال پیش نیست  قلیونه تنبا ...

مگه هرروز چندبارقلیون میکشیم ماهی یه بار نیازب ترک شدن نداره......

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاطر یه. قلیون اینجوری نکن 

حالا جلو خودت کشید خوبه بره تنهایی یه کار دیگه کنه

وقتی ناراحتی حرف بزن و با آرامش چیزی که ناراحتت میکنن بگو،قلیون نه گناهه نه کار بدیه،درسته که برای بدن ضرر داره،مثل پرخوری و خیلی چیزای دیگه،

با طعنه و چشم ابرو و اخم فقط بینتون شکر آب میشه 

⁦♥️⁩و بگو پروردگارا ،بیامرز و مهربانی کن،که تو مهربان ترین مهربانانی⁦♥️⁩
2728
فشار اقتصادی دیگه گلم 😐

به نظرم اگه فشار اقتصادی هست باید قلیون رو ترک کنه.

من قبلا خیلی چیزها استفاده می کردم برای فشار اقتصادی ترک کردم یا تغییر دادم

مثلا کرم آبرسان اوریاژ استفاده می کردم خیلی گرون شد. الان مدیلین استفاده می کنم.

به نظرم اگه فشار اقتصادی هست باید قلیون رو ترک کنه. من قبلا خیلی چیزها استفاده می کردم برای فشار اق ...

چی بگم گلم .

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2740
عزیزان قلیون خیلی مضره حتی همین میوه ایشم که میگن ضرر نداره کاملا غلطه و یه عالمه ضرر داره پس چرا ای ...

حلا ی جوری می گین انگار این مردم همه فست فود نمی خورن، چربی و نمک و قند و شکر نمی خورن، هر روز خدا روزی نیم ساعت تشریف می برن پیاده روی، تو هوای الوده نفس نمی کشن، استرس و افسردگی و مشکل خواب ندارن و ............................!!!

منم نمی گم قلیون خوبه، حتمن مضره. ولی بعضیا یه جوری با قلیون کشا برخورد می کنن انگار که دزد گرفتن. راحت بگیرید عزیزان.

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
حلا ی جوری می گین انگار این مردم همه فست فود نمی خورن، چربی و نمک و قند و شکر نمی خورن، هر روز خدا ر ...

بابا اون بعضيا ديگه شورشو دراوردن

يه چيزي كه تو ايران مد ميشه مردم ميخوان چشش رو دربيارن!!

2706