2733
2734
عنوان

سرقلیون دعواکردم.کتکم خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 35075 بازدید | 357 پست
به شما چه مربوطه  کشید که کشید  کی گفته زن و شوهر به همه چی باید دخالت کنن

وااااا 

كي گفته راجع به هيچي هم نميتونن نظر بدن ؟

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلی پرسیدم البته.اما عزیزم هیچ ادمی تغییر نمیکنه مگر خودش بخواد وتلاش کنه حالا تا چد حد موفق باشه ...

همون که نگفتم به یه ورمو ازکوره دررفتم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2728
بابامون جایی ک بوی سیگاربیادنمیره خیلی بدش میاد....داداشام خداروشکر اهل دودو دم نیستن.....ولی وقتی د ...

خيلي هم عالي 👌🏻

وااااا  كي گفته راجع به هيچي هم نميتونن نظر بدن ؟

مرده نظر بده زنه نده

منکه نمیتونم قبول کنم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
خونه داداشش.زنداداشش دعوتمون کرد شام.اون رف عروسی منم رفتم شام .بعد بدو ازعروسی اومد نمونده بود.بعد ...

لابد پروپرو حلقه درمیاورد ازدهنش😲😲

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
2740
وااااا  كي گفته راجع به هيچي هم نميتونن نظر بدن ؟

سر همه چی؟؟؟

نه نمیتونن 

خانوم انتظار داره شوهرش پشتشو بکنه بکشه 

الان خوبش شد هم کتک خورد هم شوهرش دفعه بد راحت تر و جری تر میکشه

قلیون تمام مواد اعتیاد زاست الان هر کی کشیده دیگه نمیتونه ترک‌کنه  میدونی چه پولی خوابیده پ ...

دقیقا. گل گفتی

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...
واییییی خفه نشی 😁پخش زمین شدم با این جملت😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
فرشید بود فک کنم فرشید امین

سامان نبود اگه بری شمعدونیا دق میکنم .... حافظا 

اونوری بود چندتا خوند دیگه ندیدم بخونه بهارم خوند اون سالها

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
سامان نبود اگه بری شمعدونیا دق میکنم .... حافظا  اونوری بود چندتا خوند دیگه ندیدم بخونه بهارم ...

نه فرشید امین ک نسترن ای عشق من خونده اونه خوانندش،، نسترن وقتی میخندی ی دروغی تو چشاته😂😂😂😂

خدایا شکرت❤
سامان نبود اگه بری شمعدونیا دق میکنم .... حافظا  اونوری بود چندتا خوند دیگه ندیدم بخونه بهارم ...

سامان بود 

درست يادته 

نميدونم سايد فرشيدد امين هم خونده باشه 

ولي من از سامان سنيدم 

قلیون درست یا اشتباه ب کنار

ولی ی کم عاقلانه و خانومانه رفتار میکردی ب نظرت بهتر نبود؟اخه دست بلند کردن زن روی مرد خیلی زشته و همچنین برعکسش

حرمت هارو حفظ کنیم زندگیمون قشنگتر میشه