2733
2739
عنوان

سرقلیون دعواکردم.کتکم خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 35075 بازدید | 357 پست
عزیزان قلیون خیلی مضره حتی همین میوه ایشم که میگن ضرر نداره کاملا غلطه و یه عالمه ضرر داره پس چرا ای ...

ینی در حدی ک بخاد کتک بخوره الان مایی ک میکشیم‌ مگ مردیم؟

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شيراز و مردمش كه فوق العادن  ولي شرايط كاريم سخت بود

😍 خداروشکر ک شیراز از نگاهت اینطور بوده عزیزم

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 
2742
چیه چرا اونجوری شدی؟؟؟ چو قلیون نباشد تن من مباد😐😐

دیوووونه 😂😂😂😂😨😐

قلیون خیلی مضره خانوم گل مگه نمیدونی هوم 😉

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
ینی در حدی ک بخاد کتک بخوره الان مایی ک میکشیم‌ مگ مردیم؟

حالا كتك هم نخورده 

اين زده تو پاي اون 

اونم زده تو پاي اين 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2740
حالا كتك هم نخورده  اين زده تو پاي اون  اونم زده تو پاي اين

کتک خوردنم از همین زدنای کوچیک شروع میشه دیگ امروز زد تو پاش فردا نیزنه تو صورتش والا 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
خوب همین استارتر دیگه چی شد

هیچی فقط میخام همه چی برگرده به یه ساعت پیش

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
عزیزان قلیون خیلی مضره حتی همین میوه ایشم که میگن ضرر نداره کاملا غلطه و یه عالمه ضرر داره پس چرا ای ...

پس چیکارکنن این اقایون کاش همه ی مردا فقط قلیون میکشیدن وبس.......

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
2706