2733
2734
عنوان

کاربران محترم سایت توجه کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 55 پست

سلام نی نی یار لطفا این تاپیکی که توپربازدید هاست حذف کنید 

کمکای نقدی 

ممنون 🌷🌷

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام نی نی یار جان خسته نباشین میشه کاربریمو که به خواست خودم تعلیق شده ازاد کنین ؟

سلام عزیزم بله داخل تماس با ما درخواست بدین شماره یا ایمیلی که باهاش عضو بودین رو بدین داخل تماس با ما

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم بله داخل تماس با ما درخواست بدین شماره یا ایمیلی که باهاش عضو بودین رو بدین داخل تماس با ...

اخه میخوام الان وصل بشه تولد یکی از دوستامه باید بهش تبریک بگم خواهش میکنم   تو خصوصیتون شماره رو بگم و اسم کاربری رو میشه ؟

سلام نی نی یار لطفا این تاپیکی که توپربازدید هاست حذف کنید  کمکای نقدی  ممنون 🌷🌷

کدومش

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2740
اخه میخوام الان وصل بشه تولد یکی از دوستامه باید بهش تبریک بگم خواهش میکنم   تو خصوصیتون شمار ...

بگین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
تو خصوصی یا اینجا ؟    

خصوصی

کدومش

حذفش کردن چندروز پیش تو پرپازدیدها بود

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤