2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون عکس عروسیتون رو به دوستاش نشون بده...

| مشاهده متن کامل بحث + 6037 بازدید | 473 پست
@شهین_جون_زارع     پرسیده بودی خواهرش چه جوریه اویل چادری بوده ولی الان حجاب نداره و یه ...

خوب عشقم من خوندم تاپیکو، 

ببین اول صد در صد مطمئن شو شوهرت این کارو کرده، بعد باید حتما بهش بگی که ناراحت شدی، دنیای مردها با ما خیلی متفاوته، گاهی اصلا نمیدونند که ناراحتمون کردند، باید بهشون بگی. گاهی ساده ترین حساسیت های زنانه رو هم درک نمیکنند. بعد باید توضیح بخوای ببینی اصلا چی شده که همچین کاری کرده؟ دلیلش چی بوده. البته با عصبانیت و جدیت اما نه توهین و دعوا.

ولی وقتی فهمید که ناراحتت کرده اون وقت واکنش اش مهمه، آیا شدیدا ناراحت میشه؟ عذر خواهی میکنه و قول میده تکرار نشه؟ آیا سعی میکنه از دلت در بیاره؟ یا دعوا و پرخاش میکنه میگه حالا مگه چی شده؟ یا از همه بدتر بازهم تکرار میکنه؟ این موارده که مهمه. 

یه چیزی هم خصوصی برات میفرستم عشقم اینقدر حرص نخور. 

زندگی همه از این سو تفاهما و اختلافا هست.

کار بسیار بد و اشتباهی کرده ولی یادت باشه تو نباید بخاطر اشتباه یه نفر دیگه تنبیه بشی یعنی حرص بخوری و پوستتو خراب کنی و..

قهر زیادی هم اثر قهر رو از بین میبره. یعنی طرف عادت میکنه و دیگه از قهر کردنت حساب نمیبره.

خوب عشقم من خوندم تاپیکو،  ببین اول صد در صد مطمئن شو شوهرت این کارو کرده، بعد باید حتما بهش ب ...

این خیلی زرنگه تا ازش بپرسم بگم چرا کردی ناراحت شدم فوری می گه ببخشید غلط کردم 

ولی دوباره همون آش و همون کاسه 

می دونه دو بار بگه ببخشید من می بخشمش حتی ظاهری هم شده می گم بخشیدم ولی واقعا تا چند رور بعدش هنوزم دلم پر ازش

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب عشقم من خوندم تاپیکو،  ببین اول صد در صد مطمئن شو شوهرت این کارو کرده، بعد باید حتما بهش ب ...

عزیز دلم مرسی که وقت گذاشتی تاپیک رو خوندی

نظرت خیلی جامع هست استفاده می کنم حتما       فدات 

این خیلی زرنگه تا ازش بپرسم بگم چرا کردی ناراحت شدم فوری می گه ببخشید غلط کردم  ولی دوباره همو ...

تکرار هم میکنه یعنی اشتباهشو؟ 

اگه اینطوریه از این ببخشید الکی هاست. باید تنبیه هم بشه. یعنی بفهمه که اشتباهش به ضرر خودشم هست نه فقط به ضرر تو

2728
تکرار هم میکنه یعنی اشتباهشو؟  اگه اینطوریه از این ببخشید الکی هاست. باید تنبیه هم بشه. یعنی ب ...

آره عادت کرده زودی بگه ببخشید 

چرا چون وقتی بچه بوده پدرش دعواش می رده فوری شروع می کرده به التماس کردن و ببخشید گفتن لقلقه زبونش شده

تکرار هم میکنه یعنی اشتباهشو؟  اگه اینطوریه از این ببخشید الکی هاست. باید تنبیه هم بشه. یعنی ب ...

همون به جوش اوردن غیرتش ، باید جوری باهاش حرف بزنم که خودش از کاری که کرده پشیمون بشه از کار خودش خجالت بکشه 

ولی چی بگم 

بلدم غیرتش رو قلقلک بدم ولی می ترسم زیاده روی کنم یعنی من یه دفعه خیلی رک میشم:

"مثلا بگم دوستت خوب کلید کرده بود رو من گمونم  من رو تو همون لباس و آرایش تصور میکرد کم مونده بود به هم چشمک بزنه، ولی چقدر دوستات مردایی شریفین اصلا اهل نگاه بد که نیستن هستن"

یعنی فکر کنم بی غیرت ترین مردم این رو بشنوه یه حرکتی به خودش می ده 

همون به جوش اوردن غیرتش ، باید جوری باهاش حرف بزنم که خودش از کاری که کرده پشیمون بشه از کار خودش خج ...

خوب نمیخوام یه دعوای جدید بینتون پیش بیاد نمیدونم. تا حالا حس کردی روت غیرت نداره؟ بعد دوستاش عکش زنشونو میزارند تو گروه ؟ جو گرفته اینو؟

2738
خوب نمیخوام یه دعوای جدید بینتون پیش بیاد نمیدونم. تا حالا حس کردی روت غیرت نداره؟ بعد دوستاش عکش زن ...

من بیشتر حدس می زنم تحت تاثیر دوستاشه 

یعنی کلا هر چی اونا بگن درسته 

تو ذهنش دوستش مخصوصا اون که 10دوازده سالی بزرگتره ازش مثلا انگار جای پدرشه هر چی اون میگه کاملا درسته

ولی خب اون اصلا فرهنگش متفاوته خارج بوده مدتها خانمش ایرانی هست ولی بزرگ شده اونجاست چی بگم

من بیشتر حدس می زنم تحت تاثیر دوستاشه  یعنی کلا هر چی اونا بگن درسته  تو ذهنش دوستش مخصو ...

آهان، خوب پس احتمالا همینه دیگه گلم

اعتماد به نفسش یکمی پایینه، دوستشو موفق و سطح بالا میدونه، بعد دیده اون عکس زنشو میفرسته (با فرهنگ خارج) ولی متاسفانه فکرشو بکار نگرفته که خودم فرهنگم و همسرم متفاوتیم

آهان، خوب پس احتمالا همینه دیگه گلم اعتماد به نفسش یکمی پایینه، دوستشو موفق و سطح بالا میدونه، بعد ...

دقیقا مربی بدن سازیشه یه احترامی خاصی هم بهش می ذاره ما خونه همین آقا دعوت بودیم اصلا سبک مهمونیشون غربی بود

مجرد متاهل همه رو با هم گفته بود

البته عقل مجردا رسیده بود نیومده بودن به جز پسرعمو شوهرم که واقعا بی شعوره

این خیلی زرنگه تا ازش بپرسم بگم چرا کردی ناراحت شدم فوری می گه ببخشید غلط کردم  ولی دوباره همو ...

زود نبخشش چراانقد زودمیبخشی که پرو بشه

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
همون به جوش اوردن غیرتش ، باید جوری باهاش حرف بزنم که خودش از کاری که کرده پشیمون بشه از کار خودش خج ...

نه فیروزه جون این نگی یوقتا بابا میره یارو لت وپار میکنه یه بلایی سر خودشم میاره  

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم

شوهر من زمانی که هنوز دوست بودیم (قبل ازدواج ) عکس منو توی گروه تلگرامی دوستاش فرستاده بود و منو بهشون معرفی کرده بود ..بنظرم کار بدی نکرده اصلا..منم ناراحت نشدم هیچ..بیخیال بابا مگه اشکالی داره ...البته آدما متفاوتن...بستگی به نوع نگاه تون و طرز فکرتونم داره دیگه..من واقعا برام مهم نیست

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
شوهر من زمانی که هنوز دوست بودیم (قبل ازدواج ) عکس منو توی گروه تلگرامی دوستاش فرستاده بود و منو بهش ...

مرسی گلم نظر گذاشتی 

2706