2737
2734

تو مهمونی دورهمی دوستای شوهرم که خانما و بچه هاشون هم بودن (حدود 10 نفر بودیم)

خانمی بهم گفت ما نتونستیم برای عروسیتون بیایم ولی من از روی چهره شناختمتون ، تعجب کردم گفتم مگه همدیگر و دیده بودیم گفت نه دیگه عکسای عروسیتون رو دیدم تو گروه فرستاده بودید! 

من یه لحظه احساس کردم داره شوخی می کنه بهش خندیدم ولی بعد یکه خوردم با خودم گفتم یعنی چی؟! چی داره میگه این ، من که اصلا شماره اش رو ندارم تازه هیچ وقت عکس عروسیم رو ... فوری فهمیدم کار شوهرم بوده 

دارم دیوونه میشم هنوز بروش نیوردم هنوزم بهم ثابت نشده راسته یا دروغ ...  چی کار کنم ؟! شما بودید چی کار می کردید؟؟؟؟

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست

جرش میدادم از وسط.وااای

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

من بودم به شوهرم ميگفتم خانومه اينطوري گفته تو عكسارو گذاشتي تو گروه؟؟ و ميگفتم من دوست ندارم عكس بازمو كسي ببينه كدوم عكسو گذاشتي

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
2706