2737
2739
عنوان

بخاطر کاهش 40 کیلویی وزن همه بهم غرمیزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 6611 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینجوری میگن چون به قیافه لاغرت عادت ندارن. بعدم الان پوستت شادابیش رو از دست داده حالا که لاغر شدی ...

میترسم بمیرم نکنه مرصی چیزی دارم بچم بی مادرشه 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

منم ۳۰ کیلو کم کردم

الان ۱۶۶ قدمه وزنم ۵۶

به منم غر میزنن ولی من اهمیت نمیدم

البته همسرم نه چون اون لاغری رو دوست داره

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2740
عزیزم برو پیش متخصص تغذیه و یه چکاپ کاااامل هم بده، رژیمت کار درستی بوده اما سرعتش زیاد بوده و بدن ی ...

چکاب کامل شامل جیا هست گلم

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
شرایط خودمو داری من بیست تا کم کردم به جای تشویق یا میگن سرطان داری یا میگن معتاد شیشه شدی 😐😐

اوه مامانم به منم میگه معتاد

ولی واسم مهم نیست😂😂😂

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
منم ۳۰ کیلو کم کردم الان ۱۶۶ قدمه وزنم ۵۶ به منم غر میزنن ولی من اهمیت نمیدم البته همسرم نه چون ا ...

تو چجوری کم کردی؟😳

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706