2737
2734

نیگن چجوری باکالری  شماری کرفس و حذف قند و شکر و تنقلات حالا مشکلم اینکه همش بابام مامانم شوهرم خلاصه همه بهم غر میزنن قدم 168 وزنم 66  امروزم تمام استخوانام درد میکنن داغونم میترسم بگم بهشون غربزنن بگن چقد گفتم غذا بخور چیکار کنم یعنی چمه 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

اولدنش دمت گرم

دومندش روزی چنتا کالری میخوریو تو چند وقت این۴۰کیلورو کم کردی؟

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
شرایط خودمو داری من بیست تا کم کردم به جای تشویق یا میگن سرطان داری یا میگن معتاد شیشه شدی 😐😐

اخخخ من وزن کم کرده بودم بابام میگفت این حتما قرص لاغری میخوره قرص لاغری هم ترکیبات شیشه داره ! حالا من اصلا قرص لاغری نمیخوردم . پدر مادرن دیگه همیشه نگران

طبیعی گلم

نگران نباش و مثبت فکر کن...به خاطرغذا نخوردن هیچ اتفاق بدی نمیوفته......و افرینننننننننننن به ارادتتت گلم واقعاااا افرین👍👍👍👍

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

اینجوری میگن چون به قیافه لاغرت عادت ندارن. بعدم الان پوستت شادابیش رو از دست داده حالا که لاغر شدی سبک شدی شروع کن ورزش کردن تا بدنت سفت بشه  میوه و اب زیاد بخور 

کباب خالی خالی بخور به خودت برس از لحاظ ویتامین و مواد معدنی دوباره شادابی قبلت بهت برمیگرده غر اونام درست میشه 

اولدنش دمت گرم دومندش روزی چنتا کالری میخوریو تو چند وقت این۴۰کیلورو کم کردی؟

تو 10 ماه وزن صربدر 20 منهای 100 کن این میشه مقدار کالری که باید مصرف کنی تا هفته ای یک کیلو کم کنی 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد
2706