2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با اینکه بار اولم بود ولی از نحوه دفع لخته متوجه شدم که محصول حاملگیه دفعش یه حسی داره چون من تو پریودیامم لخته دفع کردم ولی این فرق داشت انگار متوجه میشی سنگینتر و سفت تر از لختس مخصوصا جفت چون افتاد تو دسشویی تلپی صدا داد البته ببخشیدا دقیق توضیح دادم خواستم متوجه بشی چون کسی نبود بمن توضیح بده

8هفته 3تا شیاف واژینال گذاشتم دیشب...الان رفتم دستشویی یکی از قرصا اب نشده بود سالم در اومد چیکارکنم

عزیزم من برا شروع خونریزیم زعفران و اویشن و نعناع رو دم کردم یه فلاسک خوردم بعد چند ساعت خونریزیم شروع شده و دوتا لخته بزرگ دفع کردم رفتم بیمارستان جنین رو اونجا سقط کردم بعد چند ساعت

من یه واژینال گذاشتم یه زیر زبونی بعد سه ساعت درد یه لخته بزرگ اومد که همون جنین و ساکش بود دیگه لخت ...

من خونریزیم کمه لخته بزرگ دفع نکردم بجز همونی صبح دفع شد و دردم بعدش ارومتر شد الان کمر درد و خیلی زیردلم دردمیکنه میترسم سقط نشده باشه اصلا دیشب خیلی حالم بد بود نافم از تو دردگرفته بودکشیده میشد حس نیکردم یچیزی از بدنم داره ب بدبختی میاد بیرون..حالا میترسم سقط نشده باشه ازکجابفهمم سقط شده

2738
با اینکه بار اولم بود ولی از نحوه دفع لخته متوجه شدم که محصول حاملگیه دفعش یه حسی داره چون من تو پری ...

من داشتم دیشب ازدرد جون میدادم بعدرفتم دستشویی یکم خون اومد بعد ی لخته ک همونجا دردم اروم شد ولی الان خیلی زیردلم دردمیکنه انگار یکی بامیخ میزنه زیردلم😥 ب نظرت ممکن هست سقط نشده باشه؟