2737
2734
واقعا که......چه مفتخرم هست.....واااااا

عجب بی شخصیتی

باک ماشین صفر بود

خبر نداشتم گرون شده

رفتم پمپ بنزین فهمیدم

باید پیاده میومدم خونه؟

خیلی بیشعوری حرصمو دراوردی

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی احمقن ک با این وضع تورم باز دولت دس از سر مردم بر نمیداره

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
میشه برام دعا کنی منم باردارشم؟ میگن دعازن حامله گیراس

الهی ب حق مولود عزیز امروز شما هم حاجت روا بشید...الهی ک خدا دامن تو سبز کنه دعات کردم گلم

شمالم دعام کن بالاخره صبح بشه مامام گوشيشو روشن کنه

دارم دیگه ميميرم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
خیلی احمقن ک با این وضع تورم باز دولت دس از سر مردم بر نمیداره

دست از جیب مردم بر نمیداره  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
2740

به چیزی فک نمیکنم نی نی نمیذاره بخابم خودشو جمع کرده یه گوشه دلم شکمم سفت شده دردمیکنه خوابم نمیبره🙁

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان ♥ هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان ♥ این هم نفسی چه حس و حالی دارد ♥ درپیکر من دوقلب دارد ضربان💕💕
الهی ب حق مولود عزیز امروز شما هم حاجت روا بشید...الهی ک خدا دامن تو سبز کنه دعات کردم گلم شمالم دع ...

ممنون ازدعای خوبت .برات 100صلوات میفرستم انشاالله زایمان راحتی داشته باشی نی نی گلتو صحیح وسالم بغل کنی بحق حضرت زهرا س.

همونlia73 سابقم
منم دارم گریه میکنم  بخاطر خودم ن از خودم گذشت. ب خاطر بچه هام

چه باید کرد زندگی هامون تا کی اینطور باشه. هر روز سگ دو میزنیم ولی باز همینجاییم عقب ترم رفتیم حتی.چرا یکی یه فکری به حال این مملکت نمیکنه.مگه چند سال زنده ایم

به اینده نامعلوم و تباهمون

از دوستپسرم خواستم جدا شیم نمیخوام در اینده سربار زندگی اون شم همه دلخوشیم این بود بالاخره برای همیشه بیاد ایران باهم زندگی بسازیم به اینکه یه روزی زندگی به ما ایرانیا هم روی خوش نشون میده ولی حالا دیگه روم نمیشه ازش همچین چیزی بخوام ادم فرصت طلبی هم نیستم بچسبم بهش برم اونور 

بهتره من با بدبختیایی که هیچوقت قرار نیست از بین بره زندگی کنم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2706