2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ساعت ۱۲ گرون شد منم با کارتم ۱۵۰۰ زدم آزاد ۳تومن

واقعا که......چه مفتخرم هست.....واااااا

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
2740

به اینکه فردا میخاستم برم خرید لباس زمستونه ولی الان مطمئنم فرداذقیمتا جندبرابرشد ه به خاطربنزین و بخاطر دل شوهرم مجبورم کلن نرم .اخه شوهرم خیلی حساسه همش میگه هیج مردی شرمنده زن و بجش نشه

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

مهمونی خونه دوستامون بودیم تا الان داشتیم باری میکردیم ادا بازی و ورق تازه اومدیم منتظرم اذان شه نمازمو بخونمو بعد بخوابم

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
بنزین قراره گرون شه داریم فکر میکنیم ما ته بدبختی بودیم از این ته ترم مگه بود و ما خبر نداشتیم؟؟؟؟ ...

قراره نه عزیزم...گرون شد رفت پی کارش.خودشون بریدن و دوختن و تن ملت بدبخت کردن.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2706