2733
2739
قبلش چقدر بود..بابای بیچارم بار میبره با ماشینش..بنزین گرون میشه ولی کرایه اش،رو نمیتونه زیاد کنه چو ...

قبلا لیتری ۱۰۰۰ بود 

خدا ان شالله بهشون سلامتی و به کارشون رونق و برکت عنایت کنه عزیزم،خدای ما هم بزرگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاشکی فقط بنزین بره بالا از فردا اب میخای بخری میگن بنزین رفت بالا گرون شد

دقيقا 

بخدا شبا شوهرم ميخواد بخوابه همش استرس دارم نگرانم كه از شدت فشاري كه روشه تو خواب بلايي سرش نياد

والا يه ادم مگه چقد طاقت داره

مهربون باشيم 🥰❤️
2728
امضات فقط متاسفانه ديگ هيچ رقمه ايران موندن نداره

کجا بریم دیگه نه پولمون ارزش داره نه خودمون چند وقت پیش یکی از شبکه ها نشون میداد حدود صدتا ایرانی رفتن افغانستان تقاضای پناهندگی دادن

آباد باشی ای ایران  آزاد باشی ای ایران  از ما فرزندان خود  دلشاد باشی ای ایران
قبلا لیتری ۱۰۰۰ بود  خدا ان شالله بهشون سلامتی و به کارشون رونق و برکت عنایت کنه عزیزم،خدای ما ...

سلامت باشی عزیزمــان شالله..دوسال دیگه باز نشسته میشن ..همش،میگم خدایا این دوسال چطور میگذره😔

2738
منم همینطور.. نه خونه میشه خرید نه جهاز.. شوهرم تازه رفته بود مسافر کشی دلم خوش بود با این خبر انگار ...

عزیزم ان شالله که خدای بزرگ به زندگیتون برکت بده امیدت به خدایی باشه که خشمش دنیایی رو نابود میکنه و خوشحالیش آتش رو گلستان میکنه

کجا بریم دیگه نه پولمون ارزش داره نه خودمون چند وقت پیش یکی از شبکه ها نشون میداد حدود صدتا ایرانی ر ...

ديگه هر كى جمع و جور كنه خودشو ٢٠ ٣٠ هزار دلار ميشه زندگيش ميشه از صفر رفت اروپا جاهايى كه اقامت كارى ميدن زندگى كرد

2706