2733
2734

میخوام برم یاد بگیرم اما نمیدونم عوارضش چیه، میترسم بخوام کار کنم طرف کور شه!!! نمیدونم این همه هزینه دادم الان میترسم. کسی بوده ک عوارض خاصی براش داشته؟ 

برام دعا کنید ک خیلی محتاجم🙏

از مواد خوب استفاده کنید مشکلی ایجاد نمیشه.یکی از برندهای خوب یومی لشز هست که البته خیلی گرون هست.یکی دیگه دالیز لشز که قیمتش مناسب تر هست.

من هم‌بلد هستم و هم خودم یک بار انجام دادم اما حقیقتش دیگه فکر نکنم هیچ وقت انجام بدم.اثرش که داره از بین میره خیلی تارهای نژه بدفرم میشه.منظورم اینه اون مژه هایی که تازه در اومده بودن و ما میریم لیفت رو انجام میدیم،بعد از یکی دو ماه که رشد کردن سر اون مژه ها یه حالت شکستگی داره.ابرو هم من نپسندیدم و یه حالت خشک و بدی شده بود‌با اینکه با همین مواد دالیز لشز واسم انجام دادن و مطمئنم از موادهای خوب موجود هست

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
از مواد خوب استفاده کنید مشکلی ایجاد نمیشه.یکی از برندهای خوب یومی لشز هست که البته خیلی گرون هست.یک ...

ممنونم. آخه احساس میکنم بازار کارش الان خیلی خوبه. فقط ی کم میترسم چون چشم حساسه

برام دعا کنید ک خیلی محتاجم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم. آخه احساس میکنم بازار کارش الان خیلی خوبه. فقط ی کم میترسم چون چشم حساسه

ببین عزیزم این موادی که شما میگیری بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ قیمتش هست و حدودا ۲۵ تا ۳۰ نفر رو میتونی باهاش لیفت و لمینت انجام بدی.بعد این مواد دو ماه موندگاری داره از وقتی درش باز میشه.یعنی باید مشتری داشته باشی.بهت پیشنهاد میکنم یکی دو هفته وقت بزار و یوتیوب بشین   ویدیو آموزشی ببین تا دستت بیاد حدودا.بعدش ببین هنوزم علاقه داری دنبالش کنی یا نه.یکم باید خیالت راحت باشه مشتری داشته باشی تا هم تمرین کنی و هم موادت فاسد نشه.یه کار ظریف هست و لازم هست با علاقه انجامش بدی

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
2728