2733
2739
عنوان

بیبی فیسا یه دقیقه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 111 پست
اعتماد بنفسا حداقل یه تیکه از عکستون کنار حرفتون بزارید ماهضمش کنیم😂😂😂

گذاشتم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس بذار

عکس ندارم تو گوشیم الانم  قیافم از مریضی مثل اعجل معلق شده 

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2728

من با دومتر قد و مو و ابرو و مژه هاي طلايي 

بيبي فيسم كجا بود

تازه وقتي نوزاد هم بودم بي بي شهرزاد صدام ميزدن

مثلا بي بي شهرزاد شيرش رو خورده؟

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
چندی هستی 

چند میخورد؟ 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2740
مگه افتخاره؟ سنمون کمتر به نظر میاد لزوما که زیبا و... نیستیم

حتما یه نوع افتخار داره که همه دوس دارن بیبی فیس باشن😀یعنی خوشگل نیستین؟؟😶

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
من😄

۲۲ تا ۲۵ 

مثلا 27 یا 28 

۳۴😂😂 بدجنس زیاد گفتی 

2706