2726
عنوان

بیبی فیسا یه دقیقه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 111 پست
اعتماد بنفسا حداقل یه تیکه از عکستون کنار حرفتون بزارید ماهضمش کنیم😂😂😂

گذاشتم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عکس بذار

عکس ندارم تو گوشیم الانم  قیافم از مریضی مثل اعجل معلق شده 

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2728

من با دومتر قد و مو و ابرو و مژه هاي طلايي 

بيبي فيسم كجا بود

تازه وقتي نوزاد هم بودم بي بي شهرزاد صدام ميزدن

مثلا بي بي شهرزاد شيرش رو خورده؟

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
چندی هستی 

چند میخورد؟ 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
مگه افتخاره؟ سنمون کمتر به نظر میاد لزوما که زیبا و... نیستیم

حتما یه نوع افتخار داره که همه دوس دارن بیبی فیس باشن😀یعنی خوشگل نیستین؟؟😶

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
من😄

۲۲ تا ۲۵ 

مثلا 27 یا 28 

۳۴😂😂 بدجنس زیاد گفتی 

2706