2737
2734
عنوان

دوستان کمکم کنید در مورد بارداری

163 بازدید | 18 پست

سلام من ۷روز عقب افتاده پریودم پری روز ازمایش دادم ۲ بود هنوزم هس پریود نشدم من یه هفته ب پریودم مونده نزدیکی داشتم و روز تخمک گذاریم هم داشتم میگم ممکنه دیر بتام بیاد بالا؟میترسم میگم ۲ هفته بگذره نشدم برم امپول بزنم

چرا امپول؟بذار به روش طبیعی خودش بدنت طی کنه قضیه رو .  وختر عمو من اصرار داشت امپول بزنه بعدا ...

عزیزم همه ی علایم بارادی رو دارم و حتی نفخ زیاد صبا حالت تهوع غذا هم خوش نمیاد غذا ها طمع ترش داره بهم موندم چی هس سونوگرافی برم بنظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه سونو تا ۵ ۶ هفته چیزی نشون نمیده . صبر کن فقط 

ببخشیدا زیاد سوال میپرسم ولی من تجربه ای ندارم از اونجا موندم چیکار کنم من ی روز ب بارداری رفتم ازمایش 0.5بود الان رسیده به ۲ میتونه تو این ۲ هفته  که میگم باز بالا بره ؟

ببخشیدا زیاد سوال میپرسم ولی من تجربه ای ندارم از اونجا موندم چیکار کنم من ی روز ب بارداری رفتم ازما ...

اگه باردار باشی مییره بالاتر . عدد بتا مربوط به هفته ی بارداریه ‌. بی بی گذاشتی؟

2740