2733
2734
عنوان

ازدواج با شوهر خواهر مطلقه امکان پذیر است؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3513 بازدید | 68 پست
خدا رو شکر الان دوستم با شوهرشون باهم زندگی میکنن و میگه بخاطر بچه فعلا درخواست طلاق ندادم ولی نمیدو ...

یعنی چه????مگه اون خودش شوهر نداره که بخواد بیادزن برادر شوهرش بشه????اصلا براچی باید به جاریش بگه طلاق بگیر من بیام زن شوهرت بشم??کامل بگو 

هیچی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادش بخیر؟؟ 🤔🤔😁😁

اره ديگه اخه مامانم باهاش قطع رابطه كرد ديگه نشد بفهميم اخرش چي ميشد 😁

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
وااااای عروس و پدر شوهر !!!😲 عجب به دوتاشون😑😑😑لااابد پدر شوهره پولدااار بوده بلاخره یه ویژگی مم ...

نه اگه وضع مالیشون خوب بود که بنده ی خدا خانومه خونه دیگران کار نمی کرد، جالبه که نوه رو داده بودن این خانم یعنی مادر بزرگش بزرگ کنه

2728
نه اگه وضع مالیشون خوب بود که بنده ی خدا خانومه خونه دیگران کار نمی کرد، جالبه که نوه رو داده بودن ا ...

نوه ؟ منظورت فرزند حاصل از ازدواج مجدد پدرشوهره؟؟!!!

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
یعنی چه????مگه اون خودش شوهر نداره که بخواد بیادزن برادر شوهرش بشه????اصلا براچی باید به جاریش بگه ط ...

هر دوتا ییشون با شوهراشون مشکل دارن این وسط شوهر دوستم و جاری عاشق هم شدن همه شون هم تحصیلکرده هستن 

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
2738
خواهرش بچه داشت؟ شاید به خاطر بچه ها منم یکیو میشناسم بعد طلاق خواهرش زن شوهرخاهر شد، خاهرش دوتا بچ ...

نه خواهرش نامزد بودمریض بود فوت شد، بعد خواهر کوچیکه با دامادش ازدواج کرد