2737
2739
عنوان

این مرد زنشو نمی خواد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68034 بازدید | 1055 پست

چقدر رومخ و بی لیاقتی

اول که تاپیکتو خوندم ناراحت شدم و خواستم کمکت کنم

ولی کامنتارو خوندم دیدم چقدر به کاربرایی که حرف حقو زدن توهین کردی

اگه میخوای با اون مردک هر.زه زندگی کنی خب زندگی کن

ماشین جوجه کشیش شو هر روز بزا اونم بره سراغ زنای لوند دیگه تو ام بمون تو خونت همش بچه بیار

چرا میای اینجا اعصاب بقیه رو خرد میکنی

برو خودتو گول بزن به درک

بعضی وقتا پیش میاد خیلی از مردا اینطوری میکنن فکر از اون چیزی که پایین تره استفاده کنن مال خودشونم ...

الان میگه فاحشه بوده .این جور زنا برا هوسن

اما .اگه این قد بی ارزش بود چرا ب زندگی مون بخاطرش گند زد. هیچ وقتم فکر نمی کرد لو بره

و دوم چرا تحت تاثیر حرفای زنه قرار میگرفت .مثلا ب زنه گف نمیخوام زندگیم خراب شه زنه گفته بود :اگه نمیخوای خراب بشه مث اون دفعه بش بگو طلاقش میدی !تا همه چی برگرده ب روال

مهریه گذاشته اجرا برات وکیل بگیرم ؟

خب ادم عاقل که این قدتحت تاثیر همچین زنی قرار نمی گیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم قرار نیست باهر اتفاقی یه زندگی از هم بپاشه..من نمیگم حقیرم اون مرد باید تنبیه بشه ولی از یه را ...

دقیقا درست میگی ادبیاتش زشته جالبه حق به جانبم هست و فکر میکنه عقل کله ! رو پستش ریپ نزدم که نگه طرف صحبتم شما نبودی و فلان. ولی واقعا الان تو این زمونه و وضعیت جامعه و فضای مجازی ، اینکه کسی بتونه وفادار بمونه و خطا نکنه خیلی مرده ولی کسی ام خطا کرد حق داره بهش فرصت داده بشه تا خودشو ثابت کنه وقتی اینجوری ابراز پشیمونی کرده و میخواد جبران کنه . خدا میبخشه بنده خدا کی باشه که توصیه میکنه نبخش و ... ؟!

دقیقا درست میگی ادبیاتش زشته جالبه حق به جانبم هست و فکر میکنه عقل کله ! رو پستش ریپ نزدم که نگه طرف ...

من پدربزرگم سرهنگ بود زمان شاه رفت خارج

تو هر اتاق هتل یه زن خارجی گذاشته بودن براشون

پدربزرگم شب رفت تو پارک خوابید 

فرداش بش گفتن چرا ؟خوشت نیومده ؟

پدربزرگم گفته بود اگر من ب زنک خیانت کنم اونم حق داره با من همچین کاری کنه که رضایت نمی دم

اینم بگم مادربزرگم هفت تا دختر داشت و نتونس پسز بیاره. هرچی عموهام بش گفتن زن بگیر قبول نکرد

بااینکه کلی ارث ومیراث داشت 

2738
دقیقا درست میگی ادبیاتش زشته جالبه حق به جانبم هست و فکر میکنه عقل کله ! رو پستش ریپ نزدم که نگه طرف ...

دقیقا درسته باید تنبیه بشه حق طلاقو بگیره مال و اموالشو بگیره اگر دوباره تکرار کرد اون موقع جدا بشه .اون موقع معلومه ذاتش خرابه دفعه اول ممکنه عر ادمی خطا کنه پیامبرزاده که نیس

خیانت قبلیش چهار سال قبل دومی اونم باز تو محل کار

اون خیانت اولی هم هرکی عکس من و اون دختر ۳۵ساله می دید

می پرسیدم توهمین سایت کدوم دوست دختره کدوم زن دایم بوده 

همه میگفتن اون جا افتاده س و لابد من زندگیش خراب کردم!

این یکی هم همین طور .کسی ببینه فک میکنه من دوست دختزه ام و اون زن قبلی

واقعاکه خودش به همجنسش میگه حقیر بعدادعای عاقل بودنم میکنه ،الان شوهراستارتر بدترین کارممکن روکرده،خ ...

افرین مشخصه یک‌خانم بسیار فهمیده هستی یه زمان‌جو‌سایت خوب بود الان تا حرفی میشه بچه دبستانیا سریع میگن طلاق

دقیقا درسته باید تنبیه بشه حق طلاقو بگیره مال و اموالشو بگیره اگر دوباره تکرار کرد اون موقع جدا بشه ...

اولا الان بار دومه لو رفته 

دوما .شوهرم معتقد بود خیانت کرده من چتش خوندم زنه گفته نصف خونه و بگیر خونه وماشین برا تضمین خواستم 

میگف تو پولدوستی پس! نمیگفت من خیانت کرذم

از آینده ت می ترسی

جای اینکه بگه اون زنه ک شوهرش کارگره و فکر تور کردن شوهر پولداره .طماعه

ب من تهمت می زد بااینکه خونه رو از من وطلاهام داشت

الان میگه فاحشه بوده .این جور زنا برا هوسن اما .اگه این قد بی ارزش بود چرا ب زندگی مون بخاطرش گند ز ...

ابشون فکر کرده شمارو داره و اونم برای خاله بازی 

اون زن اگه کمی برای خودش ارزش قائل بود با یه مرد متاهل وارد رابطه نمیشد مخصوصا از اون جایی که خودشم شوهر داشت

قطعا تو رو طلاق نمی‌داد مگراینکه اون خانم دعانویس خطرناکی داشت که اگرم اینطور بود شوهر خودشو خوب میکرد

خیانتکارا فکر میکنن میتونن سالها خیانت کنن و کسی نفهمه خودشونم با بهانه های مختلف توجیه میکنن

مطمئنی دیگه باهاش ارتباط نداره؟

من از صبح کم و بیش کامنتا رو خوندم ،دوروبرم مردایی دیدم ک با عشق با زناشون ازدواج کردن و خیلیم بهشون میرسن ولیی

همونا زیرآبی میرن خیلی راحت ولی خب هواسشون هست ک خانمه متوجه نشه ،خیلی دیدم متاسفانه،

2706