2733
2734
عنوان

این مرد زنشو نمی خواد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68130 بازدید | 1055 پست
درست میگی موافقم من قبل ازدواج ب خودم گفتم من که خوشگلم جوونم  بعد ازدواج بامن دیگه سراغ این ...

عزیزم من شما رو یادمه قبلاً هم تاپیک زده بودین عکس این خانم رو گذاشته بودین با چت ها رو...به نظرم برو‌روانشناس و تصمیم رو با اون بگیر... انشالله که اون خانم هم عاقل شن و همه عاقبت به خیر بشن و به مراد دلشون برسن

طرفدارصلح.عاشق آرامش.دوستدار همسرم و فدایی بچه هام  .خدا جون بی نهایت می‌پرستمت چون معجزه هاتو زیاد تو زندگیم دیدم .حالا امروزی ها بهش میگن کارما ولی من میگم قدرت خداوند ‌.برای عاقبت بخیری خودم و بچه هام صلوات بفرستید لطفاً  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا به حرفاش توجه نکن،یه نوجون بی تجربه و بد دهنه. هر پاسخی ازش دیدم ناشی از بی تجربگی و گارد بی م ...

ولی وقتی میدونم مردیه که دلش اومده بخاطر زن دیگه زنش اواره کنه بی پول تو خیابون

و بش بگه طلاق تهدیدش کنه

و بااین کاراش زنش بره سقط کنه

و ادمی بوده که شش ماه بعد برگشتن زنش بااینکه زندگی گل و بلبل بوده بازم ب خیانت ادامه میداده

حتی تا اخرین لحظه که لو نرفته میگف ایشالله ب خیر و‌خوشی ادامه پیدا کنه !

همچین مردی .کنارش تا اخر عمر چه حسی میکنی حتی اگه بمونی باهات هم خوب باشه

امامیگی ادمیه که واسه کارمند دوروزه ش زن ده ساله ش رو ول کرد .بااینکه جوون بود خیانت می کرد با زن غریبه ها  خوب بود با زن خودش مث سگ برخورد می کرد 

2731
بازم چه فایده با مردی زندگی میکنی که ناز یه زن شوهردار سی ساله بچه دار و می کشیده و بااینکه از هرن ...

نمیشه .هیچ جوره نمیشه.

فقط اگه میتونی به صفر برسونش.

همه چی رو از دستش خارج کن بزنه به اسمت.و...

بعد که مطمعن شدی همه چی به اسمته.

اسبت رو بتازون نتونستی .طلاق بگیر .مثل ملکه ها زندگی کن.

واقعاکه خودش به همجنسش میگه حقیر بعدادعای عاقل بودنم میکنه ،الان شوهراستارتر بدترین کارممکن روکرده،خ ...

این دومین بارش بوده ☺️

الان میگه من اون ادم قبلی نیستم عوض شدم 

نمازش قطع کرده گفتم چرا گفت چون دیگه ادم بدی نیستم !جالبه وقتی با زنه رابطه داشت نماز جعفر طیار می خوند 

نمی دونم البته با چه رویی بعدشم قرآن می خوند

من از همین ترک نمازش بیشتر ترسیدم بااینکه خودم اهل نماز نیسم ولی خب من از اول نبودم

ولی وقتی میدونم مردیه که دلش اومده بخاطر زن دیگه زنش اواره کنه بی پول تو خیابون و بش بگه طلاق تهدید ...

دیگه همه چی به شناخت خودت بستگی داره. زندگی اینقدر با ارزشه که نباید اجازه داد راحت بپاشه،حداقل میگی من خواستم اما نشد!

بعضی وقتا ممکنه زن اشتباه کنه،اون موقع مرد چکار کنه؟

من هردو موردش رو دیدم،بابخشش زندگی شون خراب نشده،از هم نپاشیده،حتی بعد یه مدت زخمها فراموش شده و این موضوع کاملا به رفتار و اخلاق طرفین بستگی داره.

چون نمیخواد به چیز با ارزشو با چیزی که آشغاله عوض کنه اینم زرنگیه 

ادم برا یه چیز اشغال

گند نمیزنه ب سرتا پای زندگیش که زنش تا اخر عمر از چشش بیفته شوهرش و بگه چرا با این ازدواج کردم آخه

البته اصلا فک نمی کرد چتاش لو بره وقتی دید دست مادرم رنگش مث گچ سفید شده بود !!

ادم برا یه چیز اشغال گند نمیزنه ب سرتا پای زندگیش که زنش تا اخر عمر از چشش بیفته شوهرش و بگه چرا با ...

بعضی وقتا پیش میاد

خیلی از مردا اینطوری میکنن

فکر از اون چیزی که پایین تره استفاده کنن مال خودشونم نگه دارن

یه روانشناسی خطاب به اون زنایی که منتظرن که اون مردا زن خودشونو طلاق بدن با اینا ازدواج کنن گفت اینا نمیان چیزی که به عمر ساختنو بخاطر اینا که شدن بازیچه خراب کنن چون با خودشون فکر میکنن این با من که متاهلم خیانت کرده پس چه تضمينی هست که با من بمونه‌. تازه اکثرا با زنایی که سطحشون خیلی پایین تر مال خودشونه خیانت میکنن

۹۰ درصد این زناییم که میشن نفر سوم حکم فاحشه رو دارن 

2706