2733
2739

بحثش خونه امون پیش اومد واسم سوال شد 

انشالله که خواهر عزیزتر از جانم 😍با شوهر محترمش ۱۰۰۰ سال به سلامتی و عاقبت به خیری زندگی کنند+ خواهر و شوهر خواهر شما دوست نی نی سایتی نیز .آمین.💑🙏

ازدواج یک خانم با شوهر خواهر مطلقه اش  امکان پذیر است؟؟

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹

بله

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اره امکانپذیره

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
ب چ چیزایی فک میکنیدا    

قیافه اتو شکل مامانم کردی وقتی ازش پرسیدم 

😁

خب من ادم متفکریم سوال شد واسم 🙄سوال جرم نیست!!!

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
قیافه اتو شکل مامانم کردی وقتی ازش پرسیدم  😁 خب من ادم متفکریم سوال شد واسم 🙄سوال جرم نیست! ...

ن سوال جرم نیست ولی هر سوالی ام عرف نیست 😉

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2706