2737
2739
عنوان

اظهار فضل، خودنمایی یا بی عقلی؛ کدومش؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم دلمونو بزرگ کنیم از داشته های مردم شادشیم 💛

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2728
2738

چه چیزی میفرمایید شما

تو جامعه کسی نمیبینه از جلوی قصابی رد نمیشه از جلوی پاساژ، طلا فروشی 

همیشه فاصله طبقاتی بوده 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

فکر نمیکنم اکثریتشون ب قصد خودنمایی باشه

بیشتر دردودله

وگرنه کسی اینجا کسیو نمیشناسه ک بخوان کلاس بذارن

سخت نگیر

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

ول کنن بابا اینجام حرف دلمون رو نزنیم کجا بزنیم 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 

خانوما همیشه دوس دارن درمورد دکور خونه و طلا و لباس ...صحبت کنن همونطور که میشینن غیبت خانواده شوهررو میکنن بنظرم بدون قصد و قرضه البته به جز بعضی از کاربرها که خیلی تابلو اینجارو برا پز دادن میبینن 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

من که چیزی نمیگم

ولی اشکالی هم در این نمیبینم کسی از خوشیش حرف بزنه

خوشی دیگران خوشی منم هست

به نظر من کسی که ناراحت بشه نظر تنگه

همه روزای خوب بد دارن 

فقط باید خودت بخوای که کدوم رو ببینی

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2706