2737
2734

در این اوضاع که یکی از فقر می ناله

یکی دو ساله گوشت نخورده

یکی از دست شوهرش کتک خورده

یکی بیماره

اما این وسط بعضی ها میان از چیزهایی تعریف می کنند که  به بقیه حسرت وارد کنند

النگو انگشتر گوشواره طلا غیر و ...

یکی میاد خاطرات خوشی های مسافرت و ...

یکی میاد عکس خونه رو نشون میده....

بابا خوش باشید ولی

با روح بقیه بازی نکنید.

این دسته اول تو جامعه نمیبینن🤔

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا دوست ندارم زندگیم رو برای بقیه باز کنم

نه خوشی هاشو نه نا خوشیهاش رو

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2731

والا من ن پول دارم ن طلا ولی هرکی عکس از اینا بذاره کیف میکنم 😐 هیچوختم با روح و روانم بازی نشده 

انقد سخت نگیرین 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

همش که نمیشه انرژی منفی باشه

اتفاقا ما باید از خوشی های دیگران خوشحال بشیم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738

یعنی دوست دارین غم و غصه بقیه رو بشنوین اما شادی بقیه رو نه؟ 

به شخصه تو تاپیک هایی میرم که یا نکته مفیدی توش باشه یا طنز باشه یا از خوشیاشون بگن. 

تاپیک کتک خوردن، خیانت یا مادرشوهری برام هیچ جذابیتی نداره. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

بده یکی خوشیهاشوبابقبه شریک میشه همش بایدهمه بنالن وانرزی منفی بدن ونفهمیم دنیاخوشیاشم داره هنوز

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2706