2733
2739
خب شایدم بر ای تو میذاره مثلا ی چیزی تو ذهنش هست  نمیدونم مسئله  ای چیزی ک بهت نمیگه تا ...

نه عزیزم اون که کار نداره همه چی رو بهم میگه

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا فک میکنی مشکوک نیست مثلا من وضعیت شکست عشقی بزارم همسرم بش بر میخوره چطور اون بزاره به من برنخور ...

خو توهم بذار ببین چی میگه

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد
2731
2740

منم شوهرم فهمید رمز گوشیشو میدونم،جلوی خودم عوضش کرد!!!

گفت اصلا رمز میذاری ک کسی ندونه دیگه!

من ناراحت شدم

بنظرتون حساسم؟؟

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
عزیزم همسر من همیشه میزاره حتی از دوستاش شنیدم‌که مگه مشکلی تو زندگی  داره همچین پروفایلایی میز ...

راستش منم گاهی دلم میخواد یک سری متن هارو بذارم چون از قلم نویسنده خوشم اومد و هیچ مشکلی باهمسرمم ندارم یا عاشق کسی هم نیستم اما به علت همین مسائل که دیگران چی میگن نمیذارم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
ببین عزیزم نمیخوتم تو دلت و خالی کنم ولی اینی ک شما گفتی یه خبرایی هست حواست و بیشتر جمع کن 

خیلی وقته دارم از رفتاراش میفهمم مثلا گوشیش رو قایم‌میکنه 

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت
من قلبم تیکه تیکست 

ب خدا من خودم آنقدر ظر این چیزا حرص خوردم دیگه کلا زدم ب فاز بی خیالی 

شاید باورت نشه ولی بی نهایت بی خیال شدم 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706