2726
مطمئنی ک همه مردا مثل همه ن و میشه با خنده حرفتو بهشون بزنی؟؟؟

رو 90 درصد مردا نتیجه میده والبته بستگی ب گفتارم داره اما نه دیگه توو هرشرایطی .

اینکه طرف بره خیانت کنه ورسما زیرپا لهت کنه ک دیگه نمیشه باخنده باهاش حرف زد اونوقت بحثش جداست 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
مرسی گلم بابت راهنماییت 

نمیدونم چقد حرفامو جدی گرفتی ولی زندگی مشترک انقد نازک و شکننده س ک هی نباید الکی کاری کنی بشکنه ب خودت بیا به حرف هیچ کسم گوش نده و تا چیزی رو ب چشم ندیدی باورش نکن تو از شوهرت خیانت دیدی؟؟؟

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رو 90 درصد مردا نتیجه میده والبته بستگی ب گفتارم داره اما نه دیگه توو هرشرایطی . اینکه طرف بره خیان ...

آره فهمیدن آدما بستگی ب تربیتشون داره 

من دیشب با شوهرم بحثم شد گفت تو رو گرفتم چ گوهی زدم ب زندگیم مادرشم بود گفتم دیر نشده میتونی پاکش کنی بعدم جلو مادرش گفتم میدونی مشکلت چیه تربیت نداری بی تربیتی 

آره فهمیدن آدما بستگی ب تربیتشون داره  من دیشب با شوهرم بحثم شد گفت تو رو گرفتم چ گوهی زدم ب ز ...

چقدر بد دهن .اونم درحضور مادرش واقعا درست نبود به شما اینطوری بگه چقدر ناراحت شدم😔

دلگیر نشو عزیزم اینجور مردا باید ازیجایی ضربه بخورن تا قدرشناسی یاد بگیرن 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2728
چقدر بد دهن .اونم درحضور مادرش واقعا درست نبود به شما اینطوری بگه چقدر ناراحت شدم😔 دلگیر نشو عزیزم ...

دیشب منم جلو مادرش گفتم تو عرضه شو نداری گندی ک ب زندگیت زدی رو پاک کنی من کمکت میکنم جدا میشم ازت تا بفهمی شهر هرت نیس هر چی دلت میخواد بگی بعدم من بگم حالا اشکال نداره دیگه

دیشب منم جلو مادرش گفتم تو عرضه شو نداری گندی ک ب زندگیت زدی رو پاک کنی من کمکت میکنم جدا میشم ازت ت ...

انشالله درست میشه .توو بحثا وناراحتیاتون حرف طلاق نیارید

خیلی باعث دلسردی میشه امیدت بخدا باشه اونم نفهمی کرده یچیزی گفته ک واقعا نباید میگفت ولی باصحبت کردن مشکلو حل کنید

چکار کنم‌نمیشه که بش فکر نکنی یعنی زندگیت رو هیچیه باید منتظر باشی تمام بشه البته من ته دلم میدونم ا ...

نه من مطمئنم کاری نمیکنه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736