2737
2739
عنوان

فقط اونایی ک تا ۴ماهگی خبر بارداری ندادن بیان......

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قصد دارم تا ماه نهم نگم اگه پرسیدن میگم چاق شدم البته اگه باردار بشم

تا ماه نهم....این کار نکن عزیزم..فامیل های کم عقل زیادن پشت سرت حر میزنن بچه رو از پرورش گاهی جایی آوردین...ما توی فامیل داشتیم یه بنده خدا ده سال بعد ازدواج ش تا ماه نهم بارداری نگفت خیلی ها هنوز باور نمیکنن بچه رو خودش زائیده

۱۰ساله منتظر اومدن نی نی هستم 
تا ماه نهم....این کار نکن عزیزم..فامیل های کم عقل زیادن پشت سرت حر میزنن بچه رو از پرورش گاهی جایی آ ...

راست میگی فامیل کم عقل زیاد هست  اخه خیلی این فامیل بی عقل اذیتم کردن

💘وصله نمی شود دگر  این دوهزار و یک ترک هی همه شب بند مزن چینی دل شکسته را💘 
2731
حضوری گفتم..گفتم میخواستم صبرکنم ببینم همه چی اوکی هست بعدبگم..خدای نکرده نگرانم نشین..

آفرین منم خیلی تابلو ام من هنوز وقت پریودم نشده بود سری پیش مادرشوهرم فهمید گیر داد من مطمئنم حامله ای از قیافت دیگه مجبور شدم گفتم ولی این سری دوست دارم دیر تر بگم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
من به خانواده شوهرم نگفتم ۶ماهه بود زندایی شوهرم دیدم توبازار رفت بهشون گفت 🤣😂

بعد ناراحت نشدن؟ ک مثلا باید از زندایی بشنون عروسشون بترداره؟ ب نظرم خیلی زشته

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
من الان پیش مامانمم جطوری بگم بهش😓😓 الان تبلیغ بیسکوییت مادر و نگا میکرد‌....برا بچه ها ذوق میکر ...

وای خوب بهش بگو دیگه خوشحالش کن بابا مادرته

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2740