2703
2553

شمایی ک خبر بارداری تونو ۳ماه ب بالا دادین..بعد اون خبرو چجوری دادین؟؟؟؟

من میخام بعد سونو انومالی به خونواده م و بقیه بگم.

البته روم نمیشه مستقیم بگم ..مثلا ی کفش کوچولو بذارم جعبه کادو بهشون بدم بعد خودشون بفهمن. 

رهام کوچولومون در تاریخ ۱۰خرداد بدنیا اومد...خوش اومدی مامانی😚😚😚😚😚😚

من بجای خانوادت باشم بهم برمیخوره ک الان میگی

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

من بعد انومالی گفتم..هم خونواده خودم هم همسرم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیلی دیره که 

من دوماه رو تموم کردم گفتم البته شوهرم خودش به خانوادش گفت 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2714

بنظرم لوس بازیه.خودشون میفهمن دیگه.منم نگفتم تاس ماهگی ک خودشون فهمیدن

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

من بچه اولمو فکر کنم هنوز یک ماهم نبود به همه گفتم همش بهم مگفتن ا تو هنوز حامله ای ،هنوز بدنیا نیومده،کی بدنیا میاد واز این حرفها اما بچه دومم را پنج ماهگی به همه گفتم یعنی خانواده خودمم خبر نداشتن تا اومد بپیچه که من حامله هستم بچه بدنیا اومد خیلی راحت خبرشم شوهرم به همه گفت ،گفت داره یه داداش کوچولو برای بچه اولمون میاد 

بعدش چی شد؟

هیچی نشد زنگ زدن تبریک گفتن 

به شوهرم گفتن چرا نگفتی شوهرم گفت دیگه بچه دوم که جار زدن نداره به همین راحتی 

بچه اولمم خودم بعد از ده هفتگی گفتم اونم انتظارشو نداستن چون همش میگفتن بهمون بچه دارنشید الان زود فلان کنید بعد و...

2706