2733
2734
عنوان

میخوام از دست مهمونا برم شهرستان زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1600 بازدید | 116 پست
خوبه اگه میدونی همش میان کمک نمیکنن تلپ میشن یک بار جلو چشمشان شروع کن داد زدن سر شوهرت بگو خسته شدم ...

وای من اصلا جلوی فامیل شوهر یا اصلا فامیل خودم بمیرمم هم با شوهرم دعوا نمی کنم.اینجوری دشمن شاد میشه  آدم.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
خوب كار كرده

ببین نه بد ذات همش با خانواده خودش رفت وامد مبکنه اینارو راه نمیده خونه تا این حد هم بده خدای هست 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من فقط مهمون اينجوري دوست دارم مثلا براي شام بياد يا ناهار اينكه بخوابه برام زجر الهي محسوب ميشه و كسي رو هم راه نميدم يه بار فاميل شوهرم گفت كه امتحاناتم شهر شما چند روزي ميايم خونه 

ناگفته نمونه كه فاصله شهرامون يك ساعت و نيمه 

منم گفتم شرمنده عزيزم خونه نيستم 

چون اگه اينو راه ميدادم مساوي بود با همه ي فاميلش 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
وای من اصلا جلوی فامیل شوهر یا اصلا فامیل خودم بمیرمم هم با شوهرم دعوا نمی کنم.اینجوری دشمن شاد میشه ...

نه این عادتشه مهمون بی محل میکنه میره خونه مادرش 

2731
بخدا خوشم از خونه شون نمیاد

تنها راه حلش اینه از امروز برو مغازه ها رو بگرد دکور خونه بخر طلا بخر هزینه تراشی برای شوهرت کن سرگرمش کن 

يه بارم صبح زود عمه ي شوهرم اومد خونمون كه چند ساعت بمونه بعد بره شهر ديگه كه كار داشت اوووف اعصاب برام نذاشت چند ساعت يكسره تو اتاقا و آشپزخونه بود اينو از كجا خريدي ؟ مال تو چطوريه ؟ واسه تو چقد وسايلت خوب مونده برلي دخترم همه خراب شده ؟ وسايل بچه اتو از كجا خريدي ؟ بچه ات خوبه كه شيطوني نميكنه 

ديگه تا رفت من سردرد گرفتم از فضوليش 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
عمه منم مثل شماس شوهرش سر کشتی کار میکنه تو بندر اینا خونشون اهواز بود ولی خانواده شوهرش و کل فامیل ...

من فک میکنم از عمه ات رو خوش دیدن من یکی حاضرم برم خونه کسی رو باز ازش ببینم نه اخم 

ببین نه بد ذات همش با خانواده خودش رفت وامد مبکنه اینارو راه نمیده خونه تا این حد هم بده خدای هست&nb ...

آهاا من خداشاهده بابا و مامانم فقط يه بار اومدن خونم اونم سرزدن انقد كه مراعات ميكنن و همه اش ميگن تازه رفتي خونت حيفه به فكر باشيد ولي فاميل شوهرم خودشون نياين بچه هاشون هستن 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
يه بارم صبح زود عمه ي شوهرم اومد خونمون كه چند ساعت بمونه بعد بره شهر ديگه كه كار داشت اوووف اعصاب ب ...

شما هم میگفتی من زن زندگیم 😊

آهاا من خداشاهده بابا و مامانم فقط يه بار اومدن خونم اونم سرزدن انقد كه مراعات ميكنن و همه اش ميگن ت ...

خانواده شوهر که اره سوهان روحن عزیزم 

خب بهشون کار بده انجام بدن وقتی زیاد بهشون خوش نگذره کمتر میان

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
میدونم😂 ولی حقشونه چه پرو هستن که میرن ۶ روز میمونن بعد دست به سیاه سفید نمیزنن

استارتر بد عادتشون کرده😃

خب بهشون کار بده انجام بدن وقتی زیاد بهشون خوش نگذره کمتر میان

افرین باید به یکی بگی سبزی پاک کن به یکی بگه جارو برقی بکش بههرکدوم یک کاری بده ما یک فامیل داریم قشنگ هر بار مهمان میاد میره ده کیلو سبزی میخره کلا سرگرمشون میکنه با کار 

من فقط مهمون اينجوري دوست دارم مثلا براي شام بياد يا ناهار اينكه بخوابه برام زجر الهي محسوب ميشه و ك ...

الان من با خستگی کار و خونه نامرتب ترجیح میدم امشب شام مادرشوهرمو دعوت کنم تا فردا برای ناهار.چون برای ناهار که بیان از صبح میان تا شب.گاهی برای شام هم میمونن.به خدا طاقت ندارم خسته میشم حوصله ام سر میره.خیلی دوستشون دارم ها ولی زود خسته میشم.

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
الان من با خستگی کار و خونه نامرتب ترجیح میدم امشب شام مادرشوهرمو دعوت کنم تا فردا برای ناهار.چون بر ...

واااي منم زود خسته ميشم اتفاقا همه ي مهمونيام فقط شامه تا حالا ناهار نداشتم فقط يه بار كه همينجوري پدرشوهرم اومد 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2706