2737
2734
عنوان

عرضه اولیه سهام تو بورس یعنی چی؟ خلاصه و ساده نوشتم.حتمن بخوانید

| مشاهده متن کامل بحث + 16736 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول سجام ثبت نام میکنی و کد 10 رقمی دوم دفتر پیشخوان عکس سجام میگیری یا همان احراز هویت میشوی. سوم ...

دوست عزیز ممنونم که فی سبیل الله مارو راهنمایی میکنن .خیر ببینی و برکت فراوونی به زندگیت بیاد .مایی که تازه کاریم خیلی خوبه که یکی مثل شما واضح و  ساده توضیح میده

پناه میبرم به خدای صبح روشن از شر آنچه آفریده سوره فلق
2728
برداشت میکنی.ثبت نام کن به حرف من میرسی که راست گفتم.

سلام دوست عزیز چطوری با فقط ۵۰۰ تومن برای اعضای خانواده میتونیم تو بورس شرکت کنیم مگه یه کد ملی وارد نمیکنیم؟؟؟

2738
همان لحظه بذاری فوری معامله میشه. یک میلیون نفر کد بورس دارند عرضه اولیه می خرند و میفروشند.فوری.فک ...

سلام خوبی عزیزم ببخشید من تازه واردم اولین باره میخوام عرصه اولیه بخرم، چطوری خانوادگی ثبت نام کنیم به ازای هر نفر سود میاد من فقط اسم خودمو ثبت نام کردم همسرم جدا داره ثبت نام میکنه چجوریه این که گفتی 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
فکر کن سهام یک کفش را خریدی 500 هزار تومن.وقتی 30 درصد رشد کرد 160 هزار تومن سود کردید پس کل پولت می ...

سلام ببخشید یه سوال یعنی سه نفر با یه 500 تومان سه تا 169 تومان سود میکنن؟ یا هرکدوم باید 500 بزارن که هرکدوم 160 تومان سود کنن و اینکه من عرضه اولیه بخرم هم باید آگاهی داشته باشم چه عرضه اولیه بخرم که بهتر باشه یا هرکدوم فرقی نداره  و کی باید بفروشم تو چه بازه زمانی ممنون میشم جواب بدین 

2706